\"Топчиите\" гръмнаха два пъти на \"Селтик Парк\"

23:37
На стадион " Селтик Парк" в най-интересната среща от плейофната фаза на Шампионската лига отборът на Селтик загуби от Арсенал с резултат 0:2.

"Топчиите" контролираха срещата през всичките 90 минути и логично стигнаха до победата след като показаха завидно движение по терена. Първото попадението за тима на Арсен Венгер бе дело на Уилям Галас в 43-а минута, който отклони топката в мрежата на Артур Боруц с гръб, след изпълнение на пряк свободен удар от страна на Франсеск Фабрегас. В началото на втората част "артилеристите" имаха три чудесни възможности за гол, но Робин Ван Перси и Франсеск Фабрегас пропуснаха. В 71-а минута Абу Диаби пусна топката към лявото крило където нахлуваше Гаел Клиши. Бекът на Арсенал центрира остро, а в желанието си да изчисти топката Гари Колдуел я прати в собствената си мрежа. До края на двубоя темпото на игра видимо спадна и гостите се поздравиха със заслужена победа.

Селтик - Арсенал - 0:2

Селтик:
Боруц, Фокс, Льовенс, Колдуел, Хинкел, Браун, МакГийди, Донати(Мак Доналд \'56), Н\'Гуемо (Мак Кърт\'76), Малоуни, Самарас (Фортуне \'56)

Арсенал: Алмуния, Клиши, Саня, Галас, Вермаелен, Сонг, Денилсон, Фабрегас, Аршавин (Диаби \'69), Ван Перси, Бендтнер

19.08.2009 15:22

gutito1964 нявярно не си имал предвид Аршавин -некадърник,нали.Защото ако е така ти си единствения фен не само на Арсенал ами и въобще на англ.футбол който да твърди подобно нещо *evil*

gutito1964
19.08.2009 09:52

един гол с гърба и един автогол не показаха нещо особено особено протежето на алишер османов некадърника аршавин иначе иделно продължаваме 100%

angelhenry
19.08.2009 01:08

Loko_Sofia_FaN само му виж задръстения ник и повече не го убиждай!

angelhenry
19.08.2009 01:06

FlyingSteps Бендтнер сам си го е решил от суеверие.Миналия сезон 26х2=52.Демек да вкара 2пъти повече голове от миналата.Той поема разходите на всички фенове, които са си закупили тениски с 26 номер.Играта днес беше шампионска!С такива мачове се печелят купи

FlyingSteps
19.08.2009 01:01

Браво ! Честито на всички фенове на Арсенал ... само да питам някои знае ли защо смениха номера на Бендтнер и му дадоха тоя тъп номер ? *sick*

BOTEV1912_
19.08.2009 00:22

el_diablo за показаната игра съм напълно съгласен с теб

el_diablo
19.08.2009 00:20

Каквото и да си говорим, Арсенал не показа днес кой знае каква игра, но не мисля, че си дадоха и много зор.

BOTEV1912_
19.08.2009 00:19

ако арсенал са играли така срещу евертън както днес срещу селтик начи евертън са играли като отбор от българия

TigerJK
19.08.2009 00:04

както казах преди мача, и Евертън си мислеха, че могат да бият Арсенал *joking*

Barca_fen112
19.08.2009 00:02

Ами Арсенал отново показаха много добра игра и завтори пореден мач показаха най-красива и най-успешна игра от всички англииски отбори.Ако си задържат формата мисля ,че ще са основен предендент ако на за ШЛ то поне за Англииското *wink*

vinaver
18.08.2009 23:56

Е, чесно не видях какво мерило са Селтик, за да отговоря не един по-преден коментар. Играха вкъщи, с един нападател, прекалено респектирани, без голово положение...един отбор, не по-силен от Уулвърхямптън или Съндърланд да кажем. това е истината

Loko_Sofia_FaN
18.08.2009 23:52

И за какво да завиждам бе лолио че сте били 1вия мач 6:1 бийте ги всички по толкова като сте толкова добри.Само после да не сме пак 4ти

Sten4
18.08.2009 23:49

Оооо я си гледай работата,разбрах те колко ти е "капацитета" ходи да лягаш *evil*

igracha_kz

Ей, пичове, не му обръщайте внимание на този! Завистта какво ли не прави.. *wink*

igracha_kz
18.08.2009 23:44

Ей, мъхльо( Loko_Sofia_FaN ), пиши си изпълнените със завист коментари някъде другаде! Ебати келеша.

arsen
18.08.2009 23:43

Loko_Sofia_FaN Няма такъв случай досега Арсенал да загуби от тимовете от топ4,често е и първи в неофициалната класация там.

Sten4

Заради контузий ,ама ти сигурно не следиш фудбола...и моля те не обиждай *wink*

igracha_kz
18.08.2009 23:42

Браво на момчетата на Венгер! Много добър резултат. Арсенал не играха на 100%, но Венгер си знае работата.

18.08.2009 23:41

Sten4 Тихо бе разбирач като сте толкова добри що играете сега кръг за да играете в ШЛ е бълхар грозен

Sten4
18.08.2009 23:40

Loko_Sofia_FaN ти баба ,баба Ванга ли се казваш?Че да казваш това...vinaver Селтик как да неса мерило бе момче *sick*

18.08.2009 23:29

vinaver После да не се окаже като играе Арсенал с другите 3 отбора от топ4 че от всички са паднали...

vinaver
18.08.2009 23:25

Арсенал са страхотен отбор тая година. Убеден съм, че продажбата на Адебайор и Туре е плюс за тима, а не минус. А и тая вечер със сигурност не играят на 100%. Разбира се, Селтик не е мерило, но ако Арсенал си взима точките срещу по-слабите в Англия и запази доброто си представяне срещу отборите от Топ 4, нищо чудно изненадващо да стане шампион. Като гледам Ливърпул и Ман Юнайтед...че и Челси. До сега не са ме впечатлили.

torres_228
18.08.2009 22:59

Не отписвайте Селтик ... Само това ще ви кажа ! *stop*

tonialex
18.08.2009 22:48

селтик и те не са за изхвърляне все пак те са на техен терен нека да видим и второто полувреме

Madoto_1
18.08.2009 21:44

2та ми любими отбора 1 срещу друг *cry*. Дано стане много добър мач и победителя да е Арсенал.

berbatovMU
18.08.2009 21:33

Самарас е много опасен , тоя ми е мн интересен играч искам да го видя сега кво ще направи срещу Арсенал. В тоя мач съм за Селтик айде успех *smile*

igracha_kz
18.08.2009 21:20

Хайде Арсенал, покажете им кой диктува играта!

g_hot_bg
18.08.2009 21:19

Същия състав който разгроми Евъртън.Дано и в този двубой излезнат победители! *smile*