Рома разпиля Удинезе на старта (видео)

21:07
Отборът на Рома стартира ударно сезон 2016/2017 в Серия "А". На "Олимпико" играчите на Лучано Спалети разбиха за едно полувреме Удинезе с 4:0 в откриването на Калчото.

Резервата Диего Пероти с две попадения от дузпи в 65-ата и 76-ата минута, както нападателите Един Джеко (82') и Мохамед Салах (84') бяха точни за вълците.

Лошата новина за вълците е травмата на Костас Манолас, който напусна контузен в 80-ата минута. Освен него Леандро Паредес също напусна с травма и остави последните минути своя тим с човек по-малко, тъй като всички смени бяха направени.