Ман Сити натупа здраво Стоук като гост (видео)

16:29
Стоук Сити загуби тежко у дома от Манчестър Сити в среща от втория кръг на Премиър лийг.
Гражданите спечелиха срещата с категоричното 4:1.

Серхио Агуеро откри от дузпа в 27-ата минута. В 36-ата минута Кун удвои. В 49-ата минута Боян Къркич намали от нов 11-метров наказателен удар. Четири минути преди края Нолито покачи на 1:3, а в добавеното време отново той оформи крайното 1:4 за Ман Сити.

Стартови състави:

Стоук Сити:
Гивън, Бардсли, Шоукрос, Волшайд, Питерс, Имбюла, Уилън, Къркич, Алън, Арнаутович, Диуф

Манчестър Сити: Кабайеро, Сабалета, Стоунс, Отаменди, Коларов, Силва, Фернандиньо, Де Бройне, Навас, Стърлинг, Агуеро

21.08.2016 00:44

Браво на момчетата , виждам че нещата засега се получават , но сезонът е много дълъг

ComsteR
21.08.2016 00:07

Какво е това заглавие? Сити второто не знаеха къде се намират до 86 минута, рефера не даде и дузпа за Стоук при даването на по-тънката. Все пак точките са си точки, Честита ви победа.

Loverboy69
20.08.2016 22:11

Честита победа, граждани! Като цяло направихме добър мач и съумяхме да спечелим на негостоприемен стадион като "Британия", където по традиция играем трудно.

Ordinary
20.08.2016 16:51

Забравих да спомена и френската Лига 1.

Ordinary
20.08.2016 16:45

Сити дават заявка за най-голяма конкуренция на Барса по отсъдени дузпи през този сезон.

danialves2
20.08.2016 17:42

Интересно защо споменаваш името на Барса, след като през този сезон имаме едва 2 официални мача и колкото и да не ти се вярва нямаше дузпи в наша полза, а победихме благодарение на отличната си игра. Това няма как да ти е познато, тъй като отбора който подрепяш е много далеч от отличните представяния.

Uigtfri
20.08.2016 16:41

Сега беше моментът Сити да загуби точки... в тези първи два кръга. Когато настъпи мига, в който Пеп ще може да разчита на всичките си основни футболисти, не виждам кой отбор от Англия ще измъкне дори точка от Сити, за съжаление. Казвам за съжаление от гледна точка на това, че съм фен на Юнайтед и от гледна точка на интригата в първенството. Пеп е единственият човек, който е способен да спечели лигата с 15+ точки пред втория и няма да се учудя, ако го направи. Щом Сити бият с 4:1 на "Британия" (където по принцип се играе много трудно), играейки с половината си резерви, а това е и втората най-тежка домакинска загуба на Стоук откакто влязоха във Висшата лига през 2008, то нещата при тях са много много сериозни.

dexter
20.08.2016 19:01

Като ти чета коментарите, май гледаш английски футбол от 2-3 месеца *wink*

Ordinary
20.08.2016 16:48

Не Сити бяха много силни , а Стоук не знаеха къде се намират.И ние ги бихме на Британия с 0-4 през сезон 2012-13 , но не станахме шампиони.И само да вметна това не е Бундеслигата или Примера , че шампиона да завърши с 15 точки пред втория и със 120 вкарани гола.

martinski8447
20.08.2016 16:30

Играта която показахме ми хареса , с много пасове , когато топката беше в противника гледахме максимално бързо да натискаме и пресираме и заслужено бихме ! Стърлинг почва много силно този сезон , най-вероятно разбра че с пристигането на Сане вече трябва да покаже нещо повече за тези 50 милиона за които беше купен . Доволен съм от всички играчи , дано продължим така и за напред!

Barca_Kahn
20.08.2016 16:15

Интересно ми е как една голяма част от феновете мразят Пеп, без дори да имат основателна причина. И ще ми бъде още по-интересно, когато Пеп поеме любимият им отбор и започнат да го хвалят така както правят феновете на МЮ в момента.

IvailoGeorgiev
20.08.2016 16:06

До коментар [@comment 1918902] от [@user Amateur2017]:

И го казва човек, който е готов да отдели 2 месеца от живота си само и само да докаже тезата си, че английското първенство е над останалите, а да не говорим как всеки латинос бил еди-какъв си. Всеки си има пристрастия и не всички мнения се припокриват, така че ...

Amateur2017
20.08.2016 17:21

Всъщност, сега обърнах внимание на предишен коментар. Виж коментата на Oridinary под номер 16. За това говоря и аз. Във ВЛ разлика от 6т., та дори и 9т. е нищо работа. В другите първенства означава на 80%, че си шампион понеже или няма кой да те догони (Бундеслига, Лига 1), или има само един отбор да те гони (Примера).

Amateur2017
20.08.2016 17:19

Никога няма да отделям каквото и да е време, за да показвам кое първенство над кое е, приятел. За мен това е мега-глупав спор. Почти толкова глупав, колкото и кой е по-добър - Меси или Роналдо *smile* Поради простата причина, че първенствата на са с равни условия вътре в тях. Нито Бундеслигата не може д се сравнява с Примера, нито ВЛ с Бундеслига, нито ВЛ с Примера. Така че от там вече сравнението излита. А това, което ВИНАГИ съм се пробвал да показва е, че ВЛ е най-трудната за печелене от гледна точка на топ-отборите. Че топ-отборите там трябва да хвърлят най-големи усилия, за да спечелят титлата понеже имат конкуренция от всички посоки. Разликата е малка, но съществена *smile* Както и да е. Браво на Сити. Впечатляващ резултат срещу по принцип много тежък домакин. Нека да видим как ще завърши този кръг, но до момента двата Манчестърски отбора дават сериозни заявки за борба за титлата. Разбира се, сезонът е дълъг и много обрати може да се получат.

SuperMario77
20.08.2016 15:47

Каква поредна футболна драма ... Съдийте отново не знаят за какво са там...
Чиста дузпа спестена на Сток и след това им се свири такава в положението което дори 1% не е дузпа...
Крайно време е да се спре с това "реванширане"...

Uigtfri
20.08.2016 15:30

Личи си, че Пеп, Доменек Торент и Естиарте са свършили страхотна работа през лятото. Без половина титуляри Сити е на път да вземе трите точки на един от най-негостоприемните терени в Англия. Освен това и играта им е чудесна. Невероятен кеф е да гледаш този Сити, а след като се възстановят Компани, Гюндоган, Сане и Туре, нещата ще станат страшни за другите тимове.

j_mourinho
20.08.2016 14:56

Пак ли им дадоха измислена дузпа на тия бе *lol**lol*

Man7united
20.08.2016 19:31

Първо не знаех, че на заблудата и пристрастието се казва истина, второ в интернет не е в очите и трето искам да видиш статистиката на Погба от вчера и да млъкнеш, ти така или иначе ще го направиш като минат няколко кръга, но сега ще е по-добре като цяло.

KDB_rabonna1992
20.08.2016 19:18

Хахахах тъжно ли е да ти кажат истината в очите?Айде ще го видим колко гола ще ви изработи или колко работа ще ви свърши😂

Man7united
20.08.2016 19:06

Погба не можел да си спре топката. Какво си гледал ти, очилата сложили ли ги?

20.08.2016 19:05

Братле гледай си твоя отбор,без друго тоя Погба като го видях вчера щях да се напикая-не може да си спре топката.

Amateur2017
20.08.2016 14:47

Добре че Стоук са леви, иначе досеаг можеха поне 2 гола да вкарат.

Amateur2017
21.08.2016 09:47

МАчът така започна, приятел. Говоря за първите 10-15 минути. ДОбре че Стоук не знаеха как да се възползват от оголената ви защита, иначе можеше да има 1-2 гола. Но така или иначе е ясно, че след това взехте нещата в свои ръце.

20.08.2016 19:03

Абе ти верно си аматьор май,а?Къде са тези голове?Едно нещо не мога да проумея защо идвате да спамите и да хейтите под наши постове?Вие вчера като играхте със Саутхямптън и благодарение не Ибрата бихте,аз да съм дошъл да спами или да хейта?Как да има толерантност като има тебе и други хейтъри.Преди началото на сезона ви пожелах добър сезон и оспорвана битка във форума ви-това не знам как го тълкуваш,поне според мен е проява на едно елементарно уважение!Напусни и повече не коментирай,че само нажежаваш обстановката