Майнц разгроми Ливърпул с 4:0 (видео)

20:31
Тимът на Ливърпул допусна тежко поражение от германския Майнц 05 в последната си контрола преди началото на сезона в Англия. Вчера възпитаниците на Юрген Клоп записаха впечатляваща победа над Барселона с 4:0, но 24 часа по-късно загуби със същия резултат.

Логично Клоп бе направил множество промени в състава си, което обаче се отрази и на играта на неговия тим.

Още в 15-ата минута Майнц поведе от дузпа след точен удар на Бросински, а малко преди почивката Кордоба успя да преодолее Манингер с изстрел от малък ъгъл.

През второто полувреме футболистите на Ливърпул продължиха да допускат наивни грешки в отбрана, които доведоха до нови два гола във вратата им.

Първо Мали покачи на 3:0, а крайния резултат оформи японецът Йошинори Муто.