Бентли с дебютен гол, Бербо играе цял мач

11:18
С голове на Дарън Бент и Дейвид Бентли, отборът на Тотнъм победи с 2:0 шампионa на Шотландия Селтик. Срещата бе приятелска и се игра в град Ротердам Холандия като част от турнира посветен на 100-годишния юбилей на града.

Димитър Бербатов този път взе участие в мача и особено през второто полувреме бе замесен в няколко по-интересни събития, но до негов гол така и не се стигна. Добро впечатление направи бързото сработване между новодошлия хърватски национал Лука Модрич и нашия централен нападател, което доведе до 2-3 красиви отигравания от страна на двамата.

За Бентли пък това бе първи гол в първия му мач с екипа на "шпорите", което показва, че Хуанде Рамос си върши добре работата на трансферния пазар.