Левски преговаря с Емил Гъргоров
35-годишният футболист за последно бе част от пловдивските железничари - носи екипа им през миналия сезон. Той се нави да подпише с тима от "Лаута", след като акциите на черно-белите бяха взети от Христо Крушарски. Гъргоров подписа със смърфовете до 30 юни 2016 година. В "А" група той изигра 18 мача за Локо, в които отбеляза 3 гола. След края на кампанията Гъргоров получи предложение да удължи контракта си с Локомотив. Той обаче отказа с мотива, че очаква предложение от чужбина. В момента Бадема е на почивка.
От Левски вече са провели първоначални преговори с играча. Сините са му съобщили и парите, които са готови да му плащат. Заплатата на халфа няма да е никак малка, ако той се съгласи да сключи договор. Освен това той ще получи и пари на ръка, за да парафира контракт. Засега обаче Гъргоров все още не е дал отговор на поканата от Левски. Сините се надяват, че ще получат положителен такъв от юношата на Локо София до десетина дни.
Както е известно, треньорът на Левски Люпко Петрович иска да подсили отбора с трима играчи, като единият задължително да е таран, а другият офанзивен халф. Бадема може да бъде ползван като плеймейкър и фалшива деветка.






















За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
25.07.2016 23:08
Глупости!
25.07.2016 17:56
Пълни глупости. Абсолютно същият текст излезе рано-рано в друг сайт и вече бе опроверган.
25.07.2016 17:05
Как е , дали продължава пародията наречена " Левски " ? Още ли ще се оставяте да се гаврят с вас , става въпрос за феновете на Левски . До кога ще си правят гаргара с търпението на феновете тея нещастници ? То от вас зависи . Ако спрете да им давате пари за билети и да не ходите на обречените им мачове , шефовете може да се усетят че така не става работата .
25.07.2016 23:11
Гледай си Делиормана, а Левски не ги мисли.*smile*
25.07.2016 14:01
За какво им е Бадема..?
25.07.2016 15:03
Ореха в по-добър,и от бъдем и от фъстъка!*joking*
25.07.2016 14:32
И аз това се питам, по-добре да вземат фъстъка.
25.07.2016 12:12
Че то ако ще се взема пенсионер по добре Гонзо. Пародия и на статия и на футбол.