Лудогорец сгази Младост и в Подгорица (видео)

23:35
Младост Подгорица загуби от Лудогорец с 0:3 в мач реванш от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Главен съдия на двубоя бе холандецът Пол Ван Букел.

В първия мач българският шампион спечели с 2:0 и с общ резултат 5:0 продължава в следващата фаза на турнира.

В 24-ата минута Козмин Моци изпусна дузпа. Джоди Лукоки все пак откри резултата в 39-ата минута, а в 48-ата втори гол вкара Вандерсон.

В 64-ата минута Лукоки отбеляза второто си попадение в двубоя и оформи класическото 3:0 за българския тим.

Съперник на Лудогорец в третия предварителен кръг на Шампионска лига ще е сръбският гранд Цървена звезда.

Състави:

Младост:
Люлянович, Копитович, Райчевич, Власавлевич, Джуришич, Новович, Игуманович, Лакич, Букорац, Лазаревич

Старши треньор: Никола Ракойевич

Лудогорец:
Стоянов, Натанаел, Саша, Дяков, Кафу, Минев, Моци, Пластун, Марселиньо, Вандерсон, Лукоки

Старши треньор:
Георги Дерменджиев

RoSKo0o0
20.07.2016 10:53

Оп, извинявам се,... и те са били с 3-ма българи. Еми... явно и ЦСКА не е бил българкси отбор.

RoSKo0o0
20.07.2016 10:47

Пак ли започнахме темата с чужденците? Извинете... но последният сезон, когато ЦСКА бяха в А група и играха срещу Лудогорец... ЦСКА бяха точно с 1 българин. Моля ви се...

Dankata97
20.07.2016 09:19

Сигурни само тук в България един отбор ако е пълен с чужденци ще е проблем, то в днешно време в националните отбори е пълно с чужденци вие за Лудогорец сте се хванали *joking**thumb_down* Поне си кажете, че не ги харесвате и им завиждате, че вашите звездни отбори пълни с българи няма да играят в ШЛ.

GaLaxY94
20.07.2016 01:54

Спрете се с това нормално ли е в Лудогорец да играят 3ма българи.. то и в Реал Мадрид има 4-5 испанци и кво ? само глупости говорите.. дори националните отбори вече не са съставени от хора от една държава - Погледнете Франция..

Daley_Blind
20.07.2016 09:23

Ако си спомням правилно на Европейското само отбора на Румъния нямаше чужденец в състава си.

Red_Till_Dead
19.07.2016 23:51

До коментар [@comment 1911172] от [@user Toshiro1900]:

Където трябва там ще играят. Темата тук е за Лудогорец не за Ливърпул нали ?

Ordinary
19.07.2016 23:41

Честита ни победа!!! Наред са Звезда.*beer*

simon_66
19.07.2016 23:28

Цървена Звезда са трагични в момента.. очаквам Лудогорец да ги смачкат, както правят с Младост Подгорица..днес Звезда отново изиграха доста слаб мач срещу Валета..ако се справим със статичните положения срещу Звезда, продължаването напред към плейофа е меко казано сигурно. Поне с 2-3 класи е Лудогорец над сръбския съперник към този момент.

Ordinary
19.07.2016 22:53

Офф, Моци , Моци..Можехме да водим с повече от 1-0 на полувремето..

simon_66
19.07.2016 22:37

Лудогорец играят една идея засега по-добре от Младост и може би 1:2 на полувремето щеше да е най-логичният резултат.. единствено ме притесняват тези центрирания от черногорците, много е разконцентриран Моци след изпуснатата дузпа! Дано този гол да ги поуспокои и заиграят както в началото на мача, когато пресираха яко и създадоха положения за гол.*thumb_up*

19.07.2016 22:31

Нормално ли е в БЪЛГАРСКИ отбор да има само 3-ма БЪЛГАРИ ?

IvailoIlkov
20.07.2016 12:58

Ти счупи тъпомера с изказване!Отборът,който представя България в Европа,както и по цял свят е представителния отбор на България ,сиреч националния ни отбор!А Лудогорец може да си купят колкото си искат "маймуни",даже и теб мога да вземат!

Messiah
20.07.2016 09:06

Браво, батка! Вземаш един марципан награда за малоумник на вечерта!

19.07.2016 23:42

Не ги гледам , имам по - важни приоритети от това да гледам сбирщина маймуни които уж представят България в Европа.

j_mourinho

Пирин като играят само с българи, защо не станаха шампиони на България като Лудогорец?

Man_Red
19.07.2016 22:49

Няма добри българи, братски. Школите са бомбок.

rimlianin
19.07.2016 22:43

Като не ти харесва състава им не ги гледай .. тва момче Лукоки вкара доста красив гол