Вероятни стартови състави на Франция и Исландия

15:18
От 22:00 часа българско време Франция се изправя срещу Исландия на "Стад Дьо Франс" в последен четвъртфинален мач от програмата на Евро 2016.

Главен арбитър на двубоя е холандецът Бьорн Кюиперс.

В предишната фаза на турнира домакините сломиха съпротивата на Република Ирландия, побеждавайки с 2:1. Ирландците откриха още във втората минута след попадение на Брейди от дузпа. След почивката петлите осъществиха пълен обрат с два гола на Антоан Гризман.

Исландия пък, безспорно, е най-голямата изненада на Евро 2016. Северняците бяха считани за абсолютен аутсайдер, но успяха не само да излязат от групата си, но и да бият Англия на осминафинала.