Немската машина сгази лесно Словакия (видео)

20:47
Германия победи Словакия с 3:0 на стадион "Пиер-Моро" в осминафинален мач от Евро 2016.

Главен съдия на двубоя бе полякът Шимон Марчиниак.

В 7-ата минута Сами Кедира стреля с глава към вратата на Словакия, но Козачик спаси.
Минута по-късно Боатенг откри резултата.

Защитникът засече топката от въздуха, като тя влезе в долния десен ъгъл на вратата на Словакия.

За Боатенг това е първи гол за националния тим на Германия.

В 12-ата минута Месут Йозил пропусна дузпа за Германия.
Наказателният удар бе отсъден за нарушение на капитана на Словакия Мартин Шкъртел срещу Марио Гомес.

Вратарят Козачик отрази удара на Йозил.

В 24-ата минута Йозил пропусна отлична възможност да се реваншира за пропусната дузпа при бърза контраатака на Германия, но отново не успя да намери словашката врата.
В 39-ата минута Юлиян Дракслер също пропусна добра възможност за Германия.

В 41-ата минута Юрай Куцка пропусна най-добрата възможност за тима на Словакия за гол преди почивката, като Нойер спаси.

Минута по-късно Дракслер намери непокрития в наказателното поле на Словакия Гомес и той вкара гол за Германия, за 2:0 за световните шампиони.

Тимът на Словакия започна активно втората част, като в 49-ата минута Юрай Куцка пробва вратаря Мануел Нойер, който отрази удара му.
Постепенно тимът на Германия отново взе инициативата.

В 63-ата минута и най-активният в Бундестима Дракслер се записа сред голмайсторите в мача.

Той засече от въздуха топката във вратарското поле на Словакия и вкара втория си гол с екипа на националния тим на Германия за 3:0.

В добавеното време на мача Тони Кроос бе изведен отлично от Томас Мюлер, но пропусна да вкара четвърти гол за Германия.

На четвъртфиналите Германия очаква победителя от двубоя между Италия и Испания.

Barca_Kahn
26.06.2016 21:07

Мисля, че Испания са единствените, които могат да спрат Германия.

Toshiro1900
26.06.2016 20:55

Льов махна Гьотце и отбора стана пушка. Браво на немците. Аре черпа ва по една бира (виртуална де)*beer**beer**beer**joking*

catalan
26.06.2016 20:51

Но форматът на европейското наистина е много сбъркан, от 4 отбора в групите 3 продължават ,после правят 1 грешка без да искат и айде заминават,просто не ме кефи тоя формат,защото бройката на отборите е прекалено голяма.

biserms
26.06.2016 20:57

И аз съм да върнат формата с 16 ! Да не говорим, че при 24 не става равностойно разпределение след групите. От къде на къде 4 от победителите в групите ще играят с 3-ти отбори, а 2 ще играят с 2-ри ? И също така два 2-ри също играят с ... втори (Поша-Швейцария и Англия - Исландия). Мега тъп формат. Лошото е, че не само няма да го върнат, ами ще става още по-голяма пародия следващото европейско, което ще се играе в 234324 държави*confused*

fivooo
26.06.2016 20:22

Определено ЕП трябва да е с 16 отбора. Този мач си е ниво квалификации, а е 1/8.*confused*

biserms
26.06.2016 20:01

А и един ден повече почивка в такъв сгъстен цикъл от мачове е предимство. И също така сега второто полувреме Германия няма да си дава кой знае колко зор, ще са адски свежи за 1/4 финала, а както казах Италия и Испания ще се захапят здраво и може и 120 минути + дузпи да играят. Това неизменно оказва влияние.

night_wolf1984
26.06.2016 19:55

франция не ми се вижда конкурентен отбор на Германия,ама знае ли се *smile*

biserms
26.06.2016 19:34

Все си мисля, че 1/2 финала от тоя поток ще е Германия - Франция. Не ми се иска, но натам отиват нещата. И финала ще е Белгия - Германия или Белгия - Франция. Така си мисля поне *smile*

biserms
26.06.2016 19:58

Заради 2 неща съм скептичен. Първо, че Италия играе много трудно с Испания и второто - Бонучи, Бардзали и Киелини висят с картони. Всеки от тях ако получи жълт срещу Испания няма да може да играе срещу Германия. Ако е един от тримата - Огбона ще го замести (макар че далеч по-добре си е титулярното трио), но ако двама от тримата изгорят, нещата загрубяват, а хипотетично е възможно и тримата да изгорят. Ако Италия играеше сега с Германия, в пълен състав - щях да съм оптимист.

stefanBG111
26.06.2016 19:47

Не подценявай Италия, особено ако остранят Испания, защото знаем немците какви трудности изпитват срещу тях, а и Германия още не е срещнала отбор, който да се надиграва с тактически с тях, а това Италианците го умеят най-добре.

biserms
26.06.2016 19:33

Тука е ясно всичко... Германия ще ги разкове, а Италия - Испания като нищо може да играят 120минути и така германците ще са хем по-свежи щото ще са имали протоколен 1/8 финал, хем 1 ден повече за възстановяване.

El_Fenomeno_9
26.06.2016 18:57

Твърде дефанзивни са словаците и Мак и Стох и Дуда и Немец са на пейката очаквах поне двама да са титуляри . И тоя ход да пуснат Гьомбер на бека означава , че немците ще ги мачкат цял мач от десния си фланг , тъй като той не е типичен бек . Като цяло вкарват вълка в кошарата и очаквам поне 2-0 за Германия време е и Мюлер да се разиграе , защото без него много трудно могат да стигнат до титлата , а той за сега играе доста под нивото си

26.06.2016 19:53

то останаха само италия и Испания ..само те могат да ги спрът.а предвид ,че се срещат в директен сблъсък им остава един корав съперник.....другите,ако няма изненади Германците ги бият.Ама топка е нищо не се знае!!!!Забравих и Белгия ,но те два мача мачкат и после могат да паднат от всеки *smile*

Не са лукови глави , ама без Мюлер въобще не мога да ги определя като тежък фаворит за титлата , личи си през всичките мачове до тук , че не е в настроение , не му върви играта , а той е главния жокер за Германия и могат да се издънят срещу по - корав съперник

26.06.2016 19:16