Исландия продължава да пише история, Австрия напусна турнира (видео)

20:53
Националният отбор на  Исландия преодоля груповата фаза още в дебютното си участие на европейско първенство. Островната страна завърши на второ място в група F, след като в последния си мач победи  Австрия  с 2:1.

Исландия поведе в 18-ата минута, като автор на гола стана Йон Дади Бьодварсон. В 38-ата минута Австрия изпусна дузпа, а от бялата точка не успя да реализира Александър Драгович. Австрийците все пак изравниха в 60-ата минута с попадение на Шьопс. Победното попадение за Исландия вкара Траустасон в четвъртата минута на добавеното време.

Исландия събра 5 точки и завърши на 2-о място, колкото има и лидерът Унгария. Австрия пък отпадна от Евро 2016, като остава на последното място с 2 точки.

Ginekologaa
23.06.2016 01:02

Нашите мишки да гледат как Исландия с 340 хиляди души как събраха 20 футболисти и стигат на 1/8

djarata
22.06.2016 21:30

Страшно израстване на нац. на Исландия.Много симпатичен отбор са ,напомнят ми на Лестър.Скромни ,но сърцати.Браво!

Dankata97
22.06.2016 20:54

Честито на Исландия ! Заслужено продължават напред, успех !

putopalo
23.06.2016 09:38

Да бе,пич,почини си малко,много се напъваш☕

manutd_forlife
23.06.2016 08:29

Първо спри да си противоречиш, после пиши коментари.

shoshibgFB
23.06.2016 03:39

Пич, излагаш се, и то от бая време

ivanrealmadrid1
23.06.2016 02:03

Ти обаче сам си вярваш на глупостите а ? щом ти си казал Исландия не са заслужили и какви са ти аргументите ? понеже другите ги били надиграли.Футбола отдавна не е само качества и игра, заслужилия отбор има много качества не само добра и красива игра.Изцедили са максимума от ситуацията и това ги прави по-добри, по добра тактика, по-хитрия и умен отбор - излиза без загуба от групата ! То ако беше толкова лесно всеки щеше да е като тях.Продължавай да си даваш псевдо-разсъжденията да ти се смеем

Rezors
23.06.2016 00:04

Ми махни се от сайта бе,някой да не те държи на сила. Едните били калитари,другите били тъпанари,само ти ли разбираш от футбол е,"феномен"?! На европейско се класира държава с население колкото Пловдив,минава групите и дай ся да ги нападаме,щото били играели грозно. Ти кво искаш,да има 11-0 головата разлика и да ги смачкат и трите отбора ли? Големи капацитети се изкарахте всички..

El_Fenomeno_9
23.06.2016 00:00

за Полша НИКОГА не съм казвал нищо лошо !! А това , че са се класирали на евро и минаха групите по СЪЩИЯ МЕГА КАЛИТАРСКИ начин , не означава че са направили нещо велико !! А тоя долния капацитет нещо много бързо се скри след загубата на некадърните чехи ?! Ами и най - големия и задръстен хейтър като тебе трябва да разбере защо турците са в такова положение в момента , такова нещо може да се случи във всеки отбор , никой не е застрахован и както го казах и в долния коментар - едно е да поздравиш Исландия , че са адски некадърни , ама да кажеш заслужено класиране и да ги сравняваш с Лестър е скандално от където и да се погледне ОБЕКТИВНО !!! Представям си ако турците се бяха класирали по този начин с Х-ове срещу Испания и Хърватия и такава победа над Чехия , тука щеше да има 2 тона пумия срещу тях , ама нали е Исландия ... Няма безпристрастност в този сайт !!

stefanBG111
22.06.2016 23:17

Той по-принцип не е с всичкия си. Вчера нападаше Хърватите, и за всеки отбор дебютант, който постигне нещо велико, омаловажава успеха им. Както беше с Уелс, сравнявайки ги с Лихтенщайн, както и с Хърватия, Полша, Унгария, Исландия, Румъния, Албания, даже омаловажаваше класирането им за европейското.

night_wolf1984
22.06.2016 23:01

за първи път са на европейско ти какво искаш да бият Португалия с 5 гола ли,бе....нали завършиха пред тях,ако на това кажеш провал не си със всичкия си...Който иска да си ги хвали къв ти е проблема на тебе..освен да се заяждаш със хората...Ти как викаш,че Турция са супер сила,а те жалки горкичките..... чак са за оплакване...ама понеже ти най ги разбираш и гледаш мачове и от Мозамбик,,,,все остроумничиш !!!

22.06.2016 22:08

Кое е заслужено ве ?! Ти та*ак ли си прайш ?! Бяха разбити ИГРОВО и от Португалия и от Австрия днес , дори унгарците заслужаваха победата срещу тях много повече , но иначе всички едно и също си лаят много били израстнали , браво тва онова , а те мега жалки горките и Англия без значение с какъв състав ще играят с тях и дали ще влязат в продължения , но игрово ще ги смачкат