Полша нанесе трета поредна загуба на Украйна (видео)

20:54
Украйна загуби от Полша с 0:1 на "Стад Велодром" в среща от група В на Евро 2016.

Главен съдия на мача бе норвежецът Свен Моен.

Победното попадение за Дружина Полска реализира Якуб Блашчиковски, който се появи на терена като резерва на мястото на Зелински на почивката. Бившият футболист на Борусия Дортмунд се възползва от триково изпълнение на корнер на своите съотборници. Милик получи кълбото на границата на наказателното поле и с къс пас намери Куба. Блашчиковски овладя елегантно, след което финтира защитник и с левия крак стреля в долния десен ъгъл на Пятов, който остана безпомощен.

Днешният резултат означава, че Украйна си тръгва от Евро 2016 с нула точки и нито един отбелязан гол.

Поляците пък завършват на второ място в групата си. От върха ги раздели само един гол.