Меси се завърна с хеттрик и прати Аржентина на 1/4-финал (видео)

10:04
Отборът на Аржентина се класира за ¼-финалите на Копа Америка Сентенарио, след като разби Панама с 5:0 във втория си мач от група D надпреварата.

Звездата на тима Лионел Меси, който се възстановяваше от контузия в гърба в последните седмици и пропусна откриващата победа над Чили, се появи в игра в 61-та минута и се отчете с хеттрик за успеха.

На стадион "Солджър Фийлд" в Чикаго Николас Отаменди откри резултата в 7-та минута, а Меси се разписа три пъти между 68-та и 87-та, преди Серхио Агуеро да оформи крайното 5:0 в самия край на мача.

С тази победа Аржентина се класира за ¼-финалите, а Чили и Панама ще спорят за второто място в групата.