ЦСКА се сбогува с В група, вкарвайки 6 на Миньор (видео)

20:03
ЦСКА се наложи над Миньор Перник с резултат 6:1 в мач от последния кръг на Югозападната „В“ група.

Домакините поведоха в резултата в 14-ата минута. Николай Дичев се разписа с глава след центриране от корнер.

В 32-ата минута Йордан Йорданов удвои преднината на „армейците“ от пряк свободен удар. Само 2 минути по-къъсно Николай Цветков направи резултата класически отново от фаул.

Последваха два невероятни пропуска за „армейците“. Първо Момчил Цветанов не успя да се възползва от страхотна възможност, а в 38-ата Хазуров нацели гредата.

В 52-ата минута Цветков вкара за 4:0, Хазуров в 61-ата се разписа за 5:0.

Младият Марио Йорданов вкара 6-то попадение в 71-ата минута, а 10 минути по-късно съдията отмени гол на Хазуров заради нарушение. 3 минути преди края Мирослав Тодоров вкара почетно попаднеие за гостите от Миньор.