Левски изпрати Стоев с успех в Благоевград (видео)

22:50
Левски победи Пирин Благоевград с 1:0 в мач от 34-ия кръг на футболното първенство. Двубоят се изигра на стадион „Христо Ботев“ в Благоевград.

Централният защитник Александър Александров с глава в добавеното време на първото полувреме вкара гола за Левски.

В четвъртата минута на добавеното време на първата част бе отсъден пряк свободен удар за Левски, за спорно нарушение срещу Венцислав Христов.
Мигел Бедоя стреля, като вратаря на Пирин Красимир Костов изби. Топката бе засечена с глава от Александър Александров, който вкара гол за 1:0 за Левски.

След гола всички играчи на Левски отидоха да поздравят треньора на тима Стойчо Стоев.

В добавеното време на мача Александров бе изгонен за два жълти картона.

С успеха Левски си гарантира второто място в крайното класиране. „Сините“ изпратиха своя треньор Стойчо Стоев с победа. Специалистът води отбора за последен път.

Състави:

Пирин: Костов, Башлиев, Попев, Дюлгеров, Николов, Костадинов, Бенгюзов, Дяков, Маркиньос, Тасев, Тошев

Левски: Йоргачевич, Прохазка, А. Александров, Минев, С. Александров, Костадинов, Р. Цонев, Краев, Бедоя, Нар, Христов