Юнайтед е аут от ШЛ, след реми на Сити в Уелс (видео)

19:31
Манчестър Сити завърши наравно 1:1 като гост на Суонзи Сити в среща от 38-я кръг на английската Висша лига.

Срещата се игра на стадион "Либърти". Главен съдия бе Майк Дийн.

Небесносините се нуждаеха от точка, за да си гарантират четвъртото място и участие в Шампионската лига през следващия сезон.

Келечи Ихеаначо откри резултата в петата минута.

Андре Аю изравни в даденото от рефера продължение на редовното време на първата част.

С 66 точки Манчестър Сити завършва на четвърто място в крайното класиране. Днешният резултат на гражданите и на теория потвърди, че Манчестър Юнайтед остава аут от най-престижния турнир за следващата кампания.