Испания отбеляза три за пет минути и обърна Македония

00:24
Въпреки че губеше с 0:2 след полувреме игра от Македония, съставът на Испания изигра изключително силно второ полувреме и само за пет минути, между от 51-а и 56-а, успя да отбележи цели три попадения, и да се поздрави с победата в контролната среща между двата отбора.

Домакините откриха резултата още в 8-а минута, когато Горан Пандев записа името си сред голмайсторите. Отново звездата на Лацио се оказа в прегръдките на своите съотборници в 33-а минута, когато направи преднината на Македония 2:0.

През втората част испанците доказаха високата си класа и само за пет минути обърнаха срещата. Фернандо Торес в 51-а, Жерард Пике в 54-а и Алберт Риера в 56-а бяха точни за Ла фурия и донесоха победата на европейските шампиони. До края на срещата Дани Гуиза имаше възможност да увеличи преднината на гостите, но направи два доста сериозни пропуска.