Лудогорец на точка от пета поредна титла (видео)

21:51
Лудогорец победи Монтана с 2:1 на стадион " Лудогорец арена" в среща от 31-я кръг на А група.

Главен съдия на мача бе Николай Йорданов.

Домакините бързо дръпнаха в резултата с голове на Кафу и Кишада.

В десетата минута Джонатан Кафу бе изведен на позиция очи в очи с Христо Иванов и го преодоля, откривайки резултата.

След центриране на Вандерсон отдясно, в 23-та минута Жуниор Кишада удвои преднината на зелените.

Монтана бързо върна интригата в двубоя. Иван Стоянов центрира от корнер в 25-та минута, а Георги Пашов реализира след изстрел с глава.

През втората част гостите стигнаха до две чисти положения за гол, с които можеха да изравнят резултата. И в двата случая Владислав Стоянов демонстрира брилянтен рефлекс и спаси.

След днешната си победа Лудогорец се доближи на точка от спечелването на пета поредна титла на България.

Лудогорец - Монтана 2:1