Гришо подчини екзекутор на Ноле и се класира на полуфинал в Истанбул (видео)

19:47
Григор Димитров победи чешкия левичар Иржи Весели в два сета 7-6, 6-1 и за втора поредна година се класира за 1/2 финалите на турнира на клей в Истанбул.

Първият сет бе равностоен, но Гришо спечели категорично тайбрека със 7-1, след което се развихри и даде само един гейм на съперника си във втората част. Двубоят продължи само 76 минути. Това бе втора победа от два мача на първата ни ракета с Весели.

22-годишният чех сътвори фурор преди две седмици, като елиминира първата ракета в света Новак Джокович на Мастърса в Монте Карло.

Григор ще играе за място във финала с победителя от мача Иво Карлович - Марсел Гранойерс.

Man7united
30.04.2016 16:53

До коментар [@comment 1893400] от [@user bashev1914]:

Ново изречение започва с главна буква, а и не мога да взема на сериозно мнение на човек, който пише "ч" с цифрата 4.

Man7united
30.04.2016 17:07

ХАХАХАХАХАХАХ, епичен е! Сигурно се е регистрирал с помощта на приятели.

AC_Milan_92_45
30.04.2016 17:01

Ми то виж му последния коментар, само дву буквените и три буквените думи са правилни, и недей маха думата ха, че то не остана вярно.

30.04.2016 17:00

То па да беше само ч-то му. То живота му такъв ти. Ей войводата там, кадърния не е нужно да внимава как пише, той си го може. И не, не е тест, но като видиш някакъв дето три думи, 5 от които са му грешни, до колко ще приемеш "мисълта" му, за стойностна?

El_Fenomeno_9
30.04.2016 13:17

Това че беше БЕЗОБРАЗЕН срещу румънеца , не значи че не направи относително добър мач срещу Весели , който е всичко друго , но не и стабилен ... Няма да забравя по какъв нелеп начин ме издъни некадърния чех на Аустрелиън оупън , но това е друга тема . Мисля че днес Григор е фаворит и го заложих срещу доктор Иво , най - малкото защото сервиса на Карлович няма чак такъв ефект по принцип на клея , а и не се намира в особено добра форма , защото съперниците , които срещна в Истанбул бяха меко казано преодолими ... Дано не се получи поредния срив у Григор , иначе не виждам как може да загуби ако покаже игра като срещу чеха

30.04.2016 10:33

До коментар [@comment 1893354] от [@user bashev1914]:

Пхахах знаех си, че някой хамав няма да се сдържи

rimlianin
30.04.2016 13:05

Само фен на Левски може да напише такъв коментар , лишен от всякаква логика *joking*

kristianoooo
29.04.2016 22:29

Дано тези две победи не го заблудят... Играта му си остава на изключително ниско ниво... *erm* Онзи ден беше на косъм да отпадне от 195-тия в света..!!!*confused**confused*

simon_66
29.04.2016 23:54

Но пък днес размаза тактически доста стабилен играч...странен тенисист е Григор. Няма постоянство в играта му и човек наистина не знае какво да очаква в следващия мач- както може да бие Карлович утре и после да речем Делбонис на финала, така може утре пак да не му върви играта на сервис и да загуби от хърватина. Успех все пак и дано грабне 5-тата си АТП титла в кариерата тази седмица.