Намери се кой да спре ЦСКА! Червените загубиха първи точки във "В" група

21:39
Отборът на  ЦСКА направи първата си грешна стъпка в Северозападната "В" група, след като не успя да победи  Сливнишки герой в мач от 30-ия кръг на шампионата.

Двубоят на Националния стадион "Васил Левски" приключи при резултат 2:2.

Първото попадение в срещата падна в 38-ата минута, когато Александър Александров вкара с глава и осигури предимство на Сливнишки герой. ЦСКА възстанови равенството в 61-ата минута чрез Преслав Йорданов.

Четвърт час преди края на редовното време Светослав Диков изненадващо отново изведе тима от Сливница напред в резултата. Радостта на гостите обаче не продължи дълго, след като в 80-ата минута Момчил Цветанов се разписа за 2:2 със страхотно попадение.

До края армейците доминираха, но до ново попадение не се стигна и Сливнишки герой ликува, измъквайки точка от ЦСКА. Досега през този сезон червените имаха само победи и в първенството, и в турнира за Купата на България, където ще играят финал с елитния Берое.