Арсенал надви УБА с два гола на Санчес (видео)

23:42
Отборът на Арсенал излезе на 3-о място в класирането на английската Висша лига, след като победи Уест Бромич Албиън у дома с 2:0.

И двата гола във вратата на дроздовете вкара чилийският нападател Алексис Санчес, който се разписа в 6-ата и 38-ата минути.

Двубоят на "Емирейтс" бе част от програмата на 30-ия кръг на Премиър лийг.

След този успех Арсенал вече има 63 точки. УБА пък остава на 14-а позиция с 40 пункта.

wengerout
22.04.2016 00:03

И за всичко е виновен онзи кавал Крьонке, заедно с гъзоблизеца ГЪЗидис.

wengerout
22.04.2016 00:01

За пореден път се разочаровам и убеждавам, че феновете на Арсенал, които ходят по мачовете са разглезени педали.
Уж щяха да организират walk-out в 75 минута, а нищо. Само, дето ме накараха да изгледам 3,4 минути от този мач.
Като е пълен стадиона атмосфера никаква, като е празен пак никаква.Тея капути само ги дуят като крави, а те глупаците ходят и се радват на 12 години суша.
Това ако са едни нормални фенове, с ултраси и агитка, това никога нямаше да стане, ама то на стадиона ходят само туристи.
Комерсиализацията е погълната този клуб, който вече не е футболен отбор, а спортна марка.
Срам.

sakata_97
21.04.2016 23:53

Много добра игра през целия мач и много голови положения които няма кой да ги вкара,а за Жиру няма какво да кажа това дърво не е дори за коментиране.Заедно със Венгер след края на сезона да си стяга багажа обратно към Монпелие