ЦСКА с убедителен успех над Вихрен

19:59
ЦСКА победи като домакин Вихрен в мач от 26-ия кръг на Югозапазната "В" група. Двубоят на стадион "Българска армия" приключи при резултат 4:0.

Очаквано армейците започнаха по-активно мача, като пресираха противника още от първите минути. Домакините отбелязаха два гола още през първото полувреме, дело на Преслав Йорданов в 28-та и 36-та минута.

През втората част ЦСКА имаха няколко пропуска, което им попречи да увеличат резултата, но все пак в 72-та минута Станислав Маламов вкара за 3:0. Крайното 4:0 оформи Борис Галчев седем минути преди края на редовното време.

Това е 26-та поредна победа на червените, които нямат загуба във В група и се намират на върха на класирането със 81 точки.

Стартов състав на ЦСКА: Анатоли Господинов, Кирил Динчев, Божидар Чорбаджийски, Ангел Грънчов, Милен Кикарин, Йордан Йорданов, Борис Галчев (к), Самир Аясс, Станислав Маламов, Николай Цветков, Преслав Йорданов