Попето вкара, но Спартак не успя да надвие Кубан (видео)

22:21
Ивелин Попов се разписа за Спартак Москва при равенството 2:2 срещу Кубан Краснодар. За гостите от Кубан близо 25 минути записа Станислав Манолев, който се появи през втората част.

Попов откри резултата още в 6-ата минута, когато се възползва от центриране отляво и с удар от около точката на дузпата не остави шансове на вратаря. Нападателят показа солидарност към бившия си клуб и не се зарадва след гола.

Тимът от Краснодар обаче показа характер и до края на първата част успя да направи пълен обрат до 2:1. Аподи изравни, а Максим Майрович се разписа в продължението на първото полувреме, за да изведе своите напред.

През второто полувреме инициативата бе изцяло за домакините от Спартак, но силите им стигнаха единствено за равенството. То бе осигурено от Куинси Промес, който вкара в 50-ата минута.

Станислав Манолев се появи в игра в 67-ата минута на мястото голмайстора Майрович, докато Ивелин Попов игра цял мач за Спартак.