Перес уверен в обрата над Волфсбург

09:19
Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес е уверен, че Реал Мадрид ще намери начин да преодолее Волфсбург, за да намери място в полуфиналите на Шампионската лига, съобщава "Марка".

В първия двубой в Германия вълците стигнаха до победа с 2:0 и задачата на Белия балет в реванша ще бъде много тежка. Перес обаче е оптимист и веднага след мача е посетил играчите в съблекалнята, за да изкаже подкрепата си. Той е разговарял с всеки един играч поотделно и е изразил увереност, че Реал ще постигне нужния резултат на "Бернабеу".

Освен това Перес не е упрекнал футболистите в нищо. Реваншът ще се играе на 12 април.

mitko1010
10.04.2016 22:13

*stop* Трудно ще ни е срещу Волфсбург. Нищо, че ще играем на наш терен. Трябва първите минути играта да ни потръгне и да вкараме един ранен гол, който ще ни даде отпор на играта. *thumb_up*
2 гола не изглеждат много за отбор като Реал Мадрид, но Волфсбург показа, че изобщо не мисли да ни се дава. *nerd* Закопани сме напълно, ако Данило започне на мястото на Карвахал. С него в игра нямаме никакъв шанс- Дракслер ще го съсипе. *thinking*
Това ще е нашият мач на сезона. Бихме Барселона, но това тук няма да има абсолютно никакво значение. *sad* Трябва да покажем страхотна игра, трябва да разнищим германците. *tongue*
Това ще предопредели нашият сезон. *cup*

Futbolfen
09.04.2016 10:43

До коментар [@comment 1888344] от [@user sdw]:

Щи дам един наплюмчен с глава като немска каска *lol**lol**lol* shaise *lol**lol**lol**lol**lol**lol*

CFC_H_A_Z_A_R_D
09.04.2016 02:34

Вие наред ли сте вееееееее.Говорим за КРАЛСКИЯТ КЛУБ за най-великия отбор поне към този момент.За рекордьора в ШЛ.Естествено,че могат да обърнат Волфсбург.Въпроса е в това,че те ще се бранят като луди на Бернабеу и Реал ще трябва да рискува и да открива празни пространства,но все пак това футбола а и спорта като цяло.Без риск няма победа.Без кураж няма слава.

Rezors
09.04.2016 00:55

Реално погледнато Реал са си все още фаворити,ако им тръгне играта могат само за първото полувреме да нашлякат четири гола на Бенаглио,но дали ще им тръгне играта е въпросът. Ако Волфсбург се затворят отзад и играят без паника тогава нещата ще станат доста по-труднички за Реал,защото ще трябва хем да търсят голове,хем да не оставят празни пространства за контраатаки. Аз очаквам това е мачът на 1/4-финалите,които ще предложи най-много емоции. В другите мачове малко или много вече са ясни продължаващите,докато тук всичко сякаш зависи от първите 45 минути. Аз бих бил заложил на един хикс.

Uigtfri
08.04.2016 17:33

Ако Волфсбург вкара гол в Мадрид, със сигурност продължава напред. Реал няма как да реализират 4 гола, ако ще и да играят целия мач с 12 човека. Вероятно Волфсбург ще отблележи, предвид пространствата, които ще оставят Реал отзад, а оттам вече зрителите могат да си гледат спокойно Сити-ПСЖ, без да се налага да превключват непрекъснато. Поне аз така ще направя. Но като цяло се надявам на добър футбол, тъй като специално двубоят между ПСЖ и Сити си беше мъка за наблюдаване, ако оставим настрана четирите гола. Куп грешни отигравания, загубени топки и накрая един от тези два отбора ще играе на 1/2-финал. Дано поне оправдаят стигането си до тази фаза с един зрелищен мач във вторник.

sdw
09.04.2016 14:20

Коментара ти е лишен от познания на футбола и обективност.Не съществува изречение като "Реал няма как да вкарат 4". Ние не сме Манчестър Юнайтед,нито Барса от преди 15 години,запомни го това.

ZZ_10
08.04.2016 17:29

Говорите за отбор,който спечели ШЛ срещу най-дефанзивния отбор в турнира с гол в 94. минута, разбира се може да стане и обратното и да паднем отново,но според мен шансовете все още са 50%-50%

MaLkO_LuD94
08.04.2016 14:25

Ако Волфсбург издържат първите 15-20 минути на натиска на Реал мисля че ще имат доста добър шанс за класиране като цяло съм сигурен че Реал ще им вкара поне 2 гола така че ако искат от Волфсбург да се класират ще трябва да вкарат гол поне според мен *erm*

Futbolfen
08.04.2016 13:45

ще е тъпо без барса и реал на 1/2 дано и двата отбора продължат и дано има елкласико на 1/2

Futbolfen
08.04.2016 19:41

и кво ще му е интересното да гледаш 11 защитника на атлетико ли, по добре си пусни филма опълценчите на шипка

fivooo
08.04.2016 14:50

Е точно без тези два отбора ще е по-интересно, ама айде.

FCRuse
08.04.2016 12:25

Волф ще вкара гол и не мисля че има шанс за Реал. Има два резонни залога за мача все пак Г/Г и ХК за Реал.

ReDeViL666
08.04.2016 12:16

Стори ми се , че прочетох Перес уволнен и се зарадвах за 0,5 секунди докато мащабирам телефона. Ех,мечти. По темата - ако играят по същия начин и двата отбора нищо чудно Волфсбург да вкарат и да прецакат Зидан е компания.