Реал Мадрид писа тройка на ДС Юнайтед в последната си американска проверка

08:24
Реал Мадрид победи ДС Юнайтед с 3:0 в последен мач от американското си турне.

"Белия балет" стигна до успеха през второто полувреме, а вратарят на ДС Джош Уикс имаше основната заслуга тимът му да се отърве само с класическа загуба.

Преди почивката голове не паднаха, въпреки че на терена бяха Кристиано Роналдо, Кака, Шаби Алонсо и почти всички звезди на "кралския клуб".

През втората част Реал стигна до победата благодарение на Ариен Робен и Игуаин, които показаха, че не са за отписване и имат място в отбора. Аржентинецът откри резултата в 56-а минута, а три по-късно отново той след добра комбинация с Робен покачи на 0:2. В 68-а минута и холандецът се разписа, оформяйки убедителния успех на "белия балет".