Севиля подчини Виляреал в зрелищен сблъсък (видео)

20:17
Севиля победи Виляреал като домакин с 4:2 в мач от 29-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Висенте Ибора даде аванс на домакините в 23-ата минута, но Виляреал обърна резултата с две попадения на Седрик Бакамбю (29, 37). Автогол на Виктор Руис (52) и голове на Йевхен Коноплянка (65) и Хосе Антонио Рейес (90) обаче донесоха успеха за Севиля.

Домакините завършиха мача с 10 души след червен картон на Евер Банега в 80-ата минута.

Севиля е пети в класирането с 48 точки, докато Виляреал е четвърти с актив от 53.

scouser_pool
14.03.2016 02:17

Има няколко добри отбора в Лига Европа и Севиля е един от тях но не смятам че ще спечелят за трета поредна година трофея дори има някакъв шанс да отпаднат срещу Базел макар че по-скоро ще е сигурно в по-късен етап.Виляреал Дортмунд Ливърпул и Билбао един от тези отбори ще спечели турнира*smile*

night_wolf1984
13.03.2016 22:13

забравих и Пул....и те не са за подценяване,но тея трите отбора са основен фаворит според мене!!!

ComsteR
14.03.2016 00:07

Абе със ситуацията в Англия, Клоп като нищо да цели печелене на Лига европа и влизане в Шл. На 7 точки и мач по-малко са от Сити, те трудно биха изпуснали топ4 до края. Юнайтед и Уест Хям също дебнат за грешки на Арсенал и Сити. Нищо не се знае аз залагам, за трети поред трофей на Севиля. Както Дортмунд са фаворит, така Байерн може да направи 2 хикса до края и Дортмунд да изгорят в ЛЕ за сметка на Сребърната Салатиера. Иначе финал между Дортмунд и Пуул би грабнал окото доста.

13.03.2016 22:11

жална им майка на Базел.....това е най сигурния мач...ако не срещнат Дортмунд ,Севиля ще са пак на финал...мисля,че Виляреал,Севиля и Дортмунд са най опасните отбори във турнира!!!