Късна драма и много трудна победа за Реал срещу Лас Палмас (видео)

23:17
Отборът на  Реал Мадрид записа изключително трудна победа като гост на  Лас Палмас в мач от 29-ия кръг на испанската Примера дивисион. Двубоят на "Гран Канария" се реши след късна драма и приключи при резултат 2:1.

Кралският клуб поведе на жълтите с гол на Серхио Рамос в 24-ата минута, но през второто полувреме на срещата съперниците им заиграха много силно. В 87-ата минута мадридчани допуснаха груба грешка при изнасянето на топката и това позволи на Вилиан Хосе да възстанови равенството. В ответната атака обаче Касемиро отново осигури предимство на белите. Секунди по-късно капитанът на Реал и авторът на първото попадение в двубоя - Рамос, извърши грубо нарушение, което му донесе втори жълт и съответно червен картон.

В твърде малкото оставащо време до края на мача футболистите на Лас Палмас не успяха да направят драмата още по-голяма и останаха на опасно разстояние от зоната на изпадащите, заемайки 15-о място в класирането с 30 точки. Реал пък продължава да е 3-и с 63 пункта.

Състави:

Лас Палмас - Варас, Гаридо, Бигас, Лемос, Гарсия, Меса, Монторо, Момо, Виера, Хосе, Нили; Резерви - Лисоян, Лопес, Араухо, Артилес, Валерон, Кастелано, Ел Жар

Реал Мадрид - Навас, Рамос, Пепе, Арбелоа, Карвахал, Модрич, Бейл, Касемиро, Иско, Роналдо, Васкес; Резерви - Варан, Начо, Марсело, Касия, Ковачич, Хесе, Майорал

crip1
14.03.2016 17:16

Не гледах мача, но аз по-смешен втори жълт скоро не съм виждал.Съдиите в Испания са откровено може би най-слабите рефери, които аз лично съм виждал от по-големите първенства.

bellaftpaige
14.03.2016 17:53

Абсолютно. Съдията не знаеше на кой свят се намира. Сумати грешки направи. И не е само той.. Явно това е нивото на съдийство в Испания.

sdw
14.03.2016 15:18

От известно време ми е по-тегаво да чета коментарите на фенове на отбора ми,отколкото на Барса... Какво искате не мога да разбера?Хубаво първо полувреме изиграхме срещу един доста корав съперник.Лас Палмас няма да изпаднат.Видя се,че затрудниха и нас,и Барса максимално.Да не говоря,че миналия кръг биха Виляреал като гости,а именно жълтата подводница е сред най-добрите домакини не само в Испания,но и в Европа в момента.Нормално е отбор,който е в подем,бори се за оцеляване и пада на полувремето,да се хвърли с всички сили второто полувреме.Защо когато даден отбор играе силно,веднага малоумните ни фенове започват да пишат,че ние сме играли слабо.Вярно,че класата между двата отбора е огромна,но приоритета и изоставането в резултата играе ключова форма.Пак ще подчертая колко хубаво играят Лас Палмас срещу силните отбори! В този сайт освен простотия,човек може да се зареди с предостатъчно негативна енергия от едни и същи разбирачи.

catalan
14.03.2016 14:46

Все тая мачовете на Реал Мадрид,титлата я печели Барселона тази година и това е повече от ясно. Интригата отдавна приключи

catalan
15.03.2016 13:25

Ами да, безсмислено е

sdw
14.03.2016 15:11

Ми дай да спрат да пишат теми за Реал тогава?

ComsteR
13.03.2016 23:56

Лас Палмас се оказаха доста симпатичен отбор, и първият мач ни създадоха проблеми. Още повече и срещу Барса заслужаваха поне точка, дано се спасят.
Отвратителна игра, и накрая ще играем квалификации за Шл, ще е добре да се отървем с малко от Камп Ноу.

MU121
13.03.2016 23:50

А някой от вас се подиграваше на МЮ тази вечер.

Matteo_Poker
13.03.2016 23:25

Като изключим 2-та гола,никаква игра..Нямаше удар от разстояние,нямаше положение.Срещу Селта стреляха от разстояние,а сега нищо.Следващия мач с Начо и Варан срещу Севиля.И да бият и да паднат титлата отива при Барселона.

MaLkO_LuD94
13.03.2016 23:24

Тези Лас Палмас 30 секунди не могат да задържат равния баси *joking* Иначе Рамос с директен червен би трябвало да пропусне мача с Барса ама като знам на Фелипе Луис как му намалиха наказанието след влизането на Меси едва ли *cigarette*

MaLkO_LuD94
13.03.2016 23:55

Не съм гледал мача просто навсякъде в статистиката го пише директен червен ( поне там където аз следя мачовете ) извинявам се ако не съм бил прав *thumb_up*

13.03.2016 23:52

Пак си гледал мача с синьочервени очила щом само ти си видял директен червен картон на Рамос. В случая е втори жълт и за твое неудоволствие ще пропусне само мача със Севиля.

methazoid

Като цяло тоя сезон футболистите на Реал са абсолютни туристи.

Drogba_d
13.03.2016 23:23

Напълно незаслужена победа... Трагична игра...

kiril_kovachev
13.03.2016 23:17

С извинение към Реал, но Лас Палмас заслужаваха. Не успяха срещу нас, но срещу вас нагледно показаха как с желание и хъс всичко може. Браво на домакините ! Ковачич с няколко нелепи грешки и накрая си изпатихте от това.

Drogba_d
13.03.2016 23:13

Се едно гледам юнайтед на ван гал някакви безмислени пасове около центъра и никакви положения...

Drogba_d
13.03.2016 23:08

Много слаба игра... Бавни , безидейни абе ужас при бенитез като че ли играхме по добре в атака

Kopew
13.03.2016 23:04

Страшно заблуден съдия.. Хубаво, че не вкараха от това положения

Съдията е напълно неадекватен ... Забеляза ли, когато изпълняваха непрекия, той седеше и зяпаше изпълняващия и топката, вместо стената. То е ясно, че ако има проблем, то той ще е в стената, която тръгва напред. Той обаче седи и зяпа и накрая отиде и му даде жълт картон *joking**joking* . А за самото му отсъждане за непрекия няма какво да говорим, но просто най-очевидно си пролича колко е неадекватен, когато зяпаше изпълнителя.

13.03.2016 21:46

Още срещу нас показаха, че са много стабилен домакин. След загубата от нас, която си беше донякъде незаслужена, Лас Палмас имат 3 сухи мрежи. До 15-тата минута си личи, че са нахъсани и не им се пада. Ще се получи мач, Реал трябва да внимават.