Левски обърна Пирин за първата си победа на "Герена" през пролетта (видео)

18:23
Левски победи Пирин с 3:1 у дома и записа първи пълен успех пред родна публика през пролетния полусезон. На "сините" им се наложи да обръщат резултата, след като благоевградчани поведоха с гол на Стилян Николов в 11-ата минута, който падна след колективна грешка в отбраната на столичани.

Подкрепян от публиката на "Герена", Левски тръгна напред и стигна до изравнителен гол в 31-ата минута, когато точен бе Мигел Бедоя. В допълнителното време на първата част Венцислав Христов даде преднина на домакините от пряк свободен удар. Софийският тим реши окончателно спора в своя полза в 84-ата минута - ганаецът Франсис Нар вкара първия си гол за Левски след чудесна асистенция на Христов.

"Сините" са на втора позиция с 12 точки по-малко от лидера Лудогорец, а Пирин остава на дъното на таблицата с равни точки с Монтана.