Лестър даде точка на УБА в зрелищен мач на "Кинг Пауър" (видео)

23:57
Отборът на Лестър Сити допусна грешна стъпка при домакинството си на Уест Бромич Албиън в мач от 28-ия кръг на английската Висша лига. Двубоят на стадион "Кинг Пауър" приключи при зрелищно равенство 2:2.

Дроздовете, водени от Тони Пюлис, излязоха напред в резултата още в 11-ата минута, когато Хосе Саломон Рондон се възползва от груба грешка в отбраната на лисиците. Ответният отговор дойде чрез Дани Дринкуотър в 30-ата минута. В добавеното време към първото полувреме Анди Кинг осигури пълен обрат на лестърци. Точката на УБА донесе Крейг Гарднър, който отбеляза фамозен гол в началото на втората част.

След тази среща Лестър остава еднолично на върха в класирането с 57 точки, докато Албиън е 13-и с 36.

02.03.2016 09:34

Не съм гледал мача но очаквах Лестър да не успее да победи. Още предният кръг срещу Норич взеха измъчена победа ... ! Не че играят лошо, но вече срещу тях отборите не играят толкова открито и нападателно!! Сега Лестър е отборът, който трябва да атакува и да печели задължително мачовете си!! Неминуемо това води до напрежение... наливане на олово в краката и нерви. Надвам се все пак да успеят да задържат лидерството си ... но все повече ме съмнява това.

ogi999
02.03.2016 09:09

Страхотен мач и страхотно раздаване, но както се очакваше логиката почва да надделява и леко полека Лестър изпуска парата. Накрая да не стане пак Сити хихи

02.03.2016 00:28

Испанското дерби между мадридските отбори, изглежда като махленско мачле пред този мач.

Vetrigo177
02.03.2016 00:13

Понеже напоследък следя изкъсо Лестър, ще си позволя да дам по - разширен коментар за мача..Първо целия отбор на Лестър беше уникален, то бяха едни атаки,комбинации..Красив футбол просто..И Варди,и Марез играят на най - доброто ниво във ВЛ. За сега са главни кандидати за приза играч на сезона. .
Въпреки нежеланото равенство ,което впрочем беше адски несправедливо, Лестър не ги оставиха онези дървари да си излезнат от наказателното поле ,съм сигурен ,че самочувствието хич не им е паднало. .Ако не сте гледали мача,по-добре да не давате хейтърски коментар,защото до последната те не се отказаха, дори Шмайхел поиска разрешение да загърби вратата си,за да помогне в атаката,адмирации!
Сезона е адски интересен,шампиона не е гарантиран,топ4,та дори и топ 6..

Vetrigo177
02.03.2016 01:42

Явно си пропуснал много,100%-нтовите положения бяха далеч повече от 2...Уви де,не всеки път късмета е на твоя страна..

NoDiggity
02.03.2016 01:32

Абсолютно подкрепям и аз! Лестър този сезон ми пълнят душата! Играят със страхотен хъс във всеки 1 мач и предвид трагичната форма на моя любим отбор, този сезон стискам палци за тях. Иначе УБА откакто са с този дърводелец Тони Пюлис само се моля да ги хване някой и да ги олющи едно 5-6 на 0.. тотален дърварски футбол, точно какъвто и Стоук Сити практикуваха преди броени години пак при същия анти-футболен "гений"

ComsteR
02.03.2016 00:30

Интересно ще е преди финалните 3-кръга през май, къде ще са Лисиците. Програмата им не е, толкова трудна и сложна, че да са на полпозишън за титлата. Уотфорд-гост,Нюкасъл-домакин,Палас-гост,Сотон-домакин, Съндърланд-гост,Уест Хям-гост и Суонзи-домакини.

sensea

Напълно съм съгласен с теб! Гледах го паралелно с нашия мач и изпуснах 2 гола , но Лестър играха уникално ...