Разследват за черно тото двама защитници, допуснали 3 гола за 10 минути

19:51
Вратарят и защитникът на Левен Руди Риу и Ромен Рено са заподозрени, че са залагали за мача от белгийското първенство на техния отбор с Мускрон, съобщи местната преса.

Мачът завърши при резултат 3:1 за Мускрон, като и трите гола за победителите бяха отбелязани в последните десет минути, а и при трите гола грешки допуснаха Риу и Рено.

Правоохранителните органи проверяват обстоятелствата около този мач.

crazy_rabbit
29.02.2016 09:26

Пичове... Разберете, че най-малките врътки са в резултатите... Ако залагате, само вижте коеф. за червен картон или дузпа. Дори за жълт картон - миналата седмица хванах 4,5 за жълт картон на Карагерен от Локо Пд срещу Ботев. Та... За какво им е да си играят с огъня... ?

Matteo_Poker
28.02.2016 21:26

Малко ми странно как КВ Остенде победиха миналата седмица Гент с 5:2,а преди 2 дена паднаха ОХ Льовен (май така се пише) с 4:1. Вярно, че Гент играха през седмицата с Волфсбург шл,ама...

kabela91
29.02.2016 09:32

Долните девизии на Гярмания за кои имаш предвид ? Аз лично ходя на мачове на от 3 лига и по-специално на мачове на Фортуна Кьолн моя квартален отбор. И не съм видял да има нещо такова. Или може би говориш за регионалните мачове което е 4 девизия , но там вече не са профита а аматьори. По темата снощи и Борусия за последните 10 мин. отблязаха 3 гола на Хофенхайм може и те да са в корупция а ?

night_wolf1984
28.02.2016 23:34

кво се чудиш Белгия,Турция,Гърция и долните девизий на Германия са най подкупни....Андерлехт срещу беверен,който са с червен картон цяло полувреме и Беверен ги би биха!!!!После ступаха Олимпиякос за ЛЕ.Мафия!!!