Тотнъм диша във врата на Лестър след пълен обрат срещу Суонзи (видео)

18:26
Тотнъм Хотспър победи Суонзи Сити с 2:1 на "Уайт Харт Лейн" в среща от 27-я кръг на английската Висша лига.

Главен съдия на мача бе Майк Джоунс.

Лебедите излязоха напред в резултата в 19-та минута, когато Алберто Палоски матира Юго Лорис.

Уелският клуб задържа преднината си до 70-та минута, когато Насер Чадли зарадва домакинските фенове с изравнително попадение.

Пълният обрат стана факт седем минути по-късно, когато Дани Роуз реализира. Така бе оформен и крайният резултат.

Тотнъм събра 54 точки и е само на два пункта зад лидера Лестър Сити.

Суонзи е на 16-та позиция с 27 точки.

vale_pika555
29.02.2016 00:56

Играч на мача 100% - Лукаш Фабянски !

El_Fenomeno_9
29.02.2016 01:41

Дааа . УНИКАЛЕН мач направи ! напомни на мачовете на Хауърд едно време във Евъртън .

simeon_1994
28.02.2016 22:36

Тотнъм са в много добра форма и колкото и да не искам "шпорите" да станат шампион,за момента бих казал,че шансовете са повече на тяхна страна,отколкото за Лестър.

sensea
28.02.2016 21:36

Честита победа Шпори ! Титлата е близо !!

Ginekologa
28.02.2016 21:33

много ми хареса на тотнъм , че бият шутове от 20,25,30 метра а нашите искат в вратата да влизат*lol*

night_wolf1984
28.02.2016 19:33

тотнъм показват най голямо постоянство и заслужават да са шампиони.....!!!

ogi999
28.02.2016 18:32

Страхотна пообеда със страхотна игра за пореден път този сезон. Титлата е все по-близо и още в сряда сме лидери!

LMessi_Barca
28.02.2016 19:57

Съгласен съм, че са неудобен съперник, но все пак този сезон са впечатляващи, както и да е, според мен дори и да допуснат грешка няма да ритъм и настроение, защото са бойци, така или иначе Лестър и Тотнъм са фаворити за титлата, който и от двата отбора спечели титлата ще съм много доволен!! *beer*

ogi999
28.02.2016 19:38

УБА са неудобни за Лестър и играят защитно и твърдо....вкъщност една от малкото грешки на Почетино този сезон е че се хвърли да бие Лестър и ни резнаха като домакини. Логиката е че паднат ли вежнъж ще загубят ритъм и настроение все пак са малък отбор.

Мислиш, че Лестър ще загубят точки срещу УБА?? *confused* Колкото до мача чудесна игра от страна на Тотнъм *beer* И както си и мислех, не Сити или Арсенал ами точно Тотнъм ще са претендент номер 1 за титлата заедно с Лестър*beer*