Нулево реми между Палермо и Болоня, Чочев игра 65 минути за сицилианците

16:18
Българският национал Ивайло Чочев игра като титуляр при равенството 0:0 на Палермо срещу Болоня в мач от 27-ия кръг на италианското първенство по футбол.

Чочев получи жълт картон две минути преди полувремето и беше заменен в 65-ата минута, когато на терена се появи Робин Куаисон.
Българският национал и бивш халф на ЦСКА София не успя да се отличи с нещо повече в мача, но това важи и за останалите негови съотборници, които бяха надиграни от гостите.

Болоня отправи цели 15 удара към Йосип Посавеч, докато играчите на Палермо стреляха едва шест пъти. Голове обаче така и не паднаха.

Равенството изкачи Палермо до 15-о място в генералното класиране, като сицилианците водят с четири точки на първия под чертата - Фрозиноне, където играе Александър Тонев.