УБА победи Кристъл Палас в зрелищен мач (видео)

22:19
Саидо Бераино отбеляза първия си гол от октомври насам, а Уест Бромич успя да удържи три гола аванс и да победи Кристъл Палас с 3:2, като имаше три гола аванс до 31-ата минута.

Нападателят на „дроздовете” направи резултата класически с красиво воле, след като Крейг Гарднър бе точен на добавка, а Крейг Доусън удвои с глава.

Конър Уикъм вкара два за Палас след почивката, което предизвика нервен край, но серията на „орлите” без победа във Висшата лига набъбна до 10 мача.

Уест Бромич Албиън доминираше през първото полувреме в иначе променливия двубой. Палас можеше да открадне точката, когато Скот Дан стреля в края с глава, но Гарднър изчисти от голлинията.

Тимът на Алън Пардю печели мачовете си във ФА Къп през 2016 година и въпреки доброто второто полувреме на „Дъ Хоуторнс”, в което имаха неуважени две претенции за дузпа, си платиха за слабия старт.

Отборът на Тони Пюлис спечели две поредни победи за първи път през новата година.