И Волфсбург не успя да спре Байерн (видео)

19:04
Отборът на Байерн Мюнхен записа поредната си победа в Бундеслигата, след като спечели с 2:0 при гостуването си на Волфсбург в мач от 23-ия кръг.

Първото полувреме на „Фолксваген Арена“ завърши при нулево равенство, но след почивката баварците нанесоха своя удар в рамките на 9 минути. Кингсли Коман откри резултата в 66-та минута, а в 75-та Роберт Левандовски удвои преднината на гостите и оформи крайния резултат. След този успех Байерн дръпна с 11 точки на върха на класирането през тима на Борусия Дортмунд, който утре приема Хофенхайм. Волфсбург е на 8-ма позиция с 31 точки.