Виляреал шамароса звучно \"старата госпожа\"

08:27
Виляреал победи италианския гранд Ювентус с 4:1 в контролен мач между двата тима и нанесе сериозен удар по самочувствието на "старата госпожа".

Отборът на Чиро Ферара бе набрал скорост след добрите си игри в предсезонната подготовка, но звучният шамар, който отнесе от "жълтата подводница" показа, че не всичко при "бианконерите" е наред.

Юве започна добре срещата и в 10-а минута Давид Трезеге можеше да открие, но ударът му мина покрай вратата. В средата на първото полувреме Виляреал се разигра и на два пъти Александер Манингер трябваше да се намесва решително. Стражът на "старата госпожа" обаче бе безпомощен в 43-а минута, когато Санти Касорла откри резултата.

В началото на второто полувреме Ювентус можеше да изравни, но Фелипе Мело и Амаури пропуснаха. Испанският тим покачи на 2:0 в 52-а минута с гол на новото попълнение Нилмар. В 78-а Робер Пирес вкара трето попадение за своите, но Амаури намали на 1:3 в 84-а минута. В 90-а минута обаче, отново Пирес бе точен за крайното 4:1 в полза на "жълтата подводница".

Ювентус: Манингер, Зебина (Касерес 46), Канаваро, Легроталие (Ариаудо 81), Молинаро (Киелини 71), Мело (Тиаго 71), Каморанези (Салихамиджич 46), Маркизио (Дзанети 66), Джовинко (Яго 86), Дел Пиеро (Амаури 46), Трезеге (Якуинта 46)

Виляреал: Лопес, Капдевила (Маркано 46), Родригес (Вента 46), Годин, Анхел, Кани (Ескудеро 61), Касорла (Пирес 46), Егурен (Сориано 74), Ибагаса (Фустер 61), Роси (Перейра 46), Нилмар

Juventus_tifoz
08.08.2009 16:07

Lollipopp, често гледам мачове на Юве и съм останал с впечатление, че срещу големите отбори се представят силно, а срещу малките - слабо. Така беше и предишния сезон - в ШЛ - две победи срещу Реал и две равенства срещу Бате Борисов. В Серия А срещу грандовете играхме много добре (само една загуба от интер с 1-0), но срещу по-слабите отбори от първенството постоянно правехме глупави равенства и загуби. Сега привлякохме някои футболисти и според мен имаме някакъв шанс да спечелим нещо през новия сезон *beer*

SoundTracK
08.08.2009 15:58

Отбор като Ювентус не трябва да се отписва толкова лесно..ДА слабичко играят,но се пак прекараха една година в сериа Б и останаха с 2 -3 от титулярите си от преди това.А сега и Недвед като ги остави..Поне Джовинко го замества много добре.Абе незнам ама аз не ги отписвам,а така и като гледам във букмейкарските прогнози им дават сериозни шансове за спечелване на Серия А, и за ШЛ (кадето малко и на мен не ми се вярва) Не ги отписвайте *wink*

plamen_titan
08.08.2009 14:44

Ювентус вече е отдавна починал отбор,незнам за къде се надъхват тази година.Доминатори в Европа ще са испанските и английските отбори-Барса,Реал/М/ ,Манчестър/Юн/,Челси, Ливърпул и Арсенал.Това е Топ 6 на Европа,другите просто нямат шанс!!!

Lollipopp
08.08.2009 14:28

Juventus_tifoz - тя една загуба наистина нищо не означава ако е от порядъка на 2-1 , 1-0 , но да те отпердашат с 4-1 *joking* а и в последно време много често виждам написано това " а пък и това е контрола" , но когато биете в контрола сте много добри и така нататъка , а сега падате и после - " ами то беше само контрола" порастнете уе хора , всеки мач има някакво значение *stop*

Rafka
08.08.2009 12:31

Да ве контрола е , но като бихте Реал дето бяха с 2-3 титулляри много се радвахте сега с резервите паднахте и кво ? това е контрола *joking*

08.08.2009 10:47

Една загуба нищо не означава. Не може един отбор да печели постоянно, а пък и това е контрола. Буфон също не пазеше на вратата. ЮВЕ са НАЙ-ГОЛЕМИТЕ. FORZA JUVE

martototo
08.08.2009 09:40

ХХахаахха балъци да ви серем на селекцията дето я направихте и толко мн пари дето хвърлихте *joking* ВАМОС ВИЛЯРЕАЛ *thumb_up*

drusalin
08.08.2009 09:30

Оле боже смешници след толкова " победи " в приятелски мачове . С такъв резултат да падаш изобщо не е шега раута, а като гледам и Чиро не експерементира кой знае колко *joking* Просто една дума определя Юве - смешници .