Ултраси на ПАОК замерят с камъни Берба и компания

09:53
Димитър Бербатов и неговите съотборници в ПАОК преживяха кошмарна вечер след загубата с 0:1 в солунското дерби с Ираклис. Поредната издънка на ПАОК предизвика гнева на феновете на отбора, които едва не линчуваха футболистите след мача.

Около 200 ултраси на ПАОК заградиха изхода от ВИП ложата и миксзоната след мача и започнаха да хвърлят камъни и други предмети по играчите и ръководителите на клуба. Жандармеристите се намесиха да разпръснат феновете, като Бербатов и компания успяха да си тръгнат от стадион "Тумба" три часа след края на мача.

Бербатов беше титуляр и остана на терена до 79-ата минута, когато беше заменен принудително от Еял Голаса. Салес Леосиньо реализира гола на победата за Ираклис в 72-ата минута на дербито, в което бяха показани седем жълти картона.