Фиорентина остави Интер далеч от зона Шампионска лига (видео)

23:57
Фиорентина победи Интер с 2:1 на стадион "Артемио Франки" в среща от 25-я кръг на Серия А.

Главен съдия на мача бе Паоло Мацолени.

Нерадзурите излязоха напред в резултата в 26-та минута, когато Паласио с пас по земя намери Брозович непокрит на точката на дузпата и халфът преодоля Татарушану с мощен шут.

Борха Валери изравни в 60-та минута, след като засече с глава центриране отдясно.

Гостите протестираха и претендираха, че Валеро е бил в засада, но попадението бе зачетено.

Осем минути преди края на мача Алекс Телеш бе изгонен, след като получи втори жълт картон.

В първата минута на даденото от рефера продължение на мача Бубакар вкара победен гол за виола.

Накрая реферът показа червени картони на Мауро Сарате и на Джофри Кондогбия.

След днешния мач Фиорентина събра 49 точки и си върна третото място.