Барса сгази Селта, хеттрик на Суарес (видео)

23:35
Барселона победи Селта де Виго с 6:1 на "Камп Ноу" в среща от 24-я кръг на Примера дивисион.

Главен съдия на двубоя бе Алехандро Ернандес.

Лионел Меси откри резултата в 28-та минута, но Джон Гуидети върна гостите в мача с гол от дузпа шест минути преди почивката.

През втората част доминацията на Барса бе смазваща.

Малко преди да изтече един час от началото на срещата, Луис Суарес се разписа след асистенция на Меси.

В 75-та минута отново Суарес прати топката в мрежата, а шест минути по-късно уругваецът оформи своя хеттрик, а Меси пък записа втора асистенция.

Шест минути преди края Иван Ракитич вкара пети гол за лос кулес.

Неймар оформи крайния резултат в последните секунди. За последните два гола на Барса асистенциите бяха на Луис Суарес.

Каталунците събраха 57 точки и остават лидери в Примера, с три пункта пред втория Атлетико Мадрид.

Banditos
15.02.2016 14:18

Дузпата е изпълниха така в подкрепа на Кройф който има рак *sad*

stefanBG111
15.02.2016 13:46

Истинска наслада беше играта ни снощи. Това трио нямам думи, с което да го опиша. Явно някои не могат да приемат, че ние сме най-добрият отбор в последните 10 години. Как ли не е коментирал онзи спец от Перник, който винаги е в нашите теми да хейтва. Представям си ако спечелим отново требъл и за станем първия отбор защитил трофея в ШЛ, каква омраза ще настъпи. Нито един не заслужава да му се излива хейт към отбора, гледайте си отборите на които сте фенове.

Daley_Blind
15.02.2016 13:16

Браво на Меси! Изпълни страхотно дузпата в стил "Кройф".

ComsteR
15.02.2016 13:26

Не точно, стил Кройф щеше да бъде, ако Меси я беше вкарал, сиреч Суарез му беше върнал топката.

gordon_shumway
15.02.2016 10:08

До коментар [@comment 1874408] от [@user Nelly_Lazio]:

Това изпълнение на дузпа съм го виждал от великия Кройф даже ако не се лъжа той го въведе във футбола тя тръгнала да ръси глупости с кухия си говежди мозък...гледай си изпълненията на онзи вашия идол Ромзо и не коментирай неща извън село Подуене - другаде хората играят футбол, не пародия като на вашето пасище!

LosBlancos7
15.02.2016 09:28

До коментар [@comment 1874440] от [@user MU121]:

Никога,защото може да ги вкарва,който го е страх така ги изпълнява.

MaLkO_LuD94
15.02.2016 13:42

Това че защитавам отбора си с факти не ме прави хейтър в момента точно вие хейтвате и завиждате че Барса се забавлява *wink*

ComsteR
15.02.2016 13:13

Чакай са ти какво очакваш? Да си мълчат всички ли? Нали сам парадираш колко могъща е Барселона и Меси, всеки един коментар в който има повече смисъл, ти си го усрал по-много смешен и хейтърски начин. Сам си прочети коментарите и ше разбереш, че си повече хейтър на Роналдо, от колкото фен на Меси*lol*

MaLkO_LuD94
15.02.2016 12:48

Някой протестира ли ? Кажи и че 53% не били доволни от изпълнението на Меси разбира се всички тези негативни новини за Барса идват от мадридския вестник Марка *beer*

ComsteR
15.02.2016 12:44

Защото не може, Меси дърпа топката 7-метра напред при фаула нали? Дузпата трябваше да бъде повторена, преди Меси да докосне топката, Суарез е в наказателното

MaLkO_LuD94
15.02.2016 11:09

Истината е че Меси не е обсебен от мисълта той да вкара гола на всяка цена (както се вижда многократно) *thumb_up*

MaLkO_LuD94
15.02.2016 11:01

Тогава защо Роналдо продължава да бие фауловете като НЕ МОЖЕ да ги вкарва *wonder*

MU121
15.02.2016 10:09

Много си вдлъбнат.

Turek
15.02.2016 09:24

Барса са много зле в защита. Селта можеха да им вкарат поне още два гола докато резултата все още беше равен и мача да отиде в съвсем друго русло. Разгромният резултат малко подвежда и прикрива голямата слабост в дефанзивен план. Срещу бързи и ефективни отбори играещи на контраатака Барселона ще имат проблеми. Ако играят в дефанзивен план както снощи Варди например щеше да им вкара поне три гола. В този аспект мисля, че ако Барса играят във премиер лигата ще им е доста трудно с тази защита.

MU121
15.02.2016 06:58

Арсенал са толкова умрели че не могат да изненадат никого, вчера с човек повече едва биха. Съдията остави мача да се играе до гол. Барса ще ги разкове още в първия мач и ще обесмислят реванша.

sakata_97
15.02.2016 09:31

Ти на кой си фен бе смешен??

norwich_ajax
15.02.2016 05:59

Ето го и въпросното положение:

Това не е дузпа ооо да. Той го хвана и го върли като кечист както прави суплекс назад. Тва ако беше в другото наказателно щеше веднага да се посочи бялата точка за барса.

Rezors
15.02.2016 01:36

Този отбор се описва само с една дума - КРАСОТА! Не,че съм най-дълго гледалият футбол,но просто този състав,това трио,това разбирателство..не виждам въобще тим,който да им се опре. Нито от ВЛ,нито от Бундеслигата,от Испанското,Френското,Холандското,Марсианското и прочие. Истинска наслада е да се наблюдава този футбол,който предлага Барса. Истинските фенове на футбола няма как да не признаят кой е най-добрият в света в момента,то си е от ясно,по-ясно.

MaLkO_LuD94
15.02.2016 10:59

А защо не спомена 6-те фаула на Видал до 20-та минута ?

Futbolfen
15.02.2016 10:20

не сме непобедими да не забравяме онова 4:1 точно от селта и 4:0 от билбао

simi91
15.02.2016 10:11

А ти откъде знаеш, че дузпата щеше да бъде вкарана? Дори и да беше вкарана, откъде си толкова сигурен, че "катеначосите" щяха да опазят вратата си? Виждаш ли колко много неща можеха да се случат при едно друго развитие по време на мача. Така че стига с тия простотии "ако беше дадена дузпа", "ако беше изгонен Пике" и некви ей такива тъпизми... говорете за сегашното положение, а не за изминалите сезони. *smile*

15.02.2016 05:54

Стига сте ги богопомазвали тия барса... Не са чак такова страшилище каквото ги изкарвате. Да добри са но чак велики, непобедими, уникални НЕ СА. Имат едно космическо нападение и това е. Хлафови линии има и по-добри в европа, защити и вратари - мноооого по-добри *wink* Дори миналия сезон във финала с ювентус при 1:1 не дадоха чиста дузпа за италянците точно след като бяха изравнили ама никой не го отчита това. И са не ми спорете да не зема да търся повторения на ситуацията мисля че срещу погба беше нарушението и ако беше станало 1:2 катеначосите се затваряха и с тая защита дет имат щяхте да видите требъл през крив макарон. В шл е по различно от примерата, не казвам че ще ги отстраним но няма да им е такава разходка както мачовете в испания да ми вкарват по 6-7 гола всеки мач и да се мислят за велики. Ако но подценят Венгер може и да ги изненада.

Banditos
15.02.2016 00:47

Три пъти го повториха,че не беше навлязъл.Гледа ли изобщо мача или само репортажа?Пичове не искам да се заяждаме тука и да се обиждаме.Казвам ви че по правило може да се изпълни такава дузпа и я изпълниха както трябва.Суарес не е влязъл в наказателното

Uigtfri
15.02.2016 00:38

След това, което видях тази вечер, препоръчвам на Венгер и компания да запалят по няколко свещи и да се примолят да не им вкарваме много голове в двете срещи, които предстоят с тях. Разбира се, това в рамките на майтапа.

Сега по-сериозно. Наистина, поне в тази ни форма, аз не знам и не виждам кой отбор е способен да ни се опре. Естествено, сега не е момента да издигаме отбора ни до небесата, тъй като до края на сезона остават 4 месеца казано грубо, но играейки по този начин, със същата мотивация, себераздаване, убедителност и безгрешие, като нищо ще се нагледаме на римейк от сезон 2014/15.

NoDiggity
15.02.2016 00:36

Страховито е това нападение! Може би най-доброто, което някога съм гледал! А Меси - просто ГИГАНТ! Никога не съм и предполагал, че ще изпълни дузпата така. Поклон!

vaskooo
15.02.2016 00:18

Гледах мача и мога да кажа, че Селта играха доста силно в не малко етапи от мача, добро впечатление оставиха , въпреки резултата. Не бях гледам мач от Ла лига от супер много време. Не знам какво да кажа, Барселона са изумителни, това трио Меси-Неймар-Суарез е най-силното. което някога съм виждал на живо, а гледа футбол вече 17 години. Този отбор, ако хване моя любим Юнайтед, ще ги вкара в тежка депресия играчите, космическа разлика от към качество. За съжаление в ПЛ наистина няма отбор, който дори да доближава това, което видях тази вечер. И пак казвам, Селта не играта изобщо зле ! И пак такъв резултат. Адски солидно представяне, браво !

Kalinski88
15.02.2016 00:10

Ми никой не ги е карал да се зорят със Севиля предвид, че трудно биха обърнали при 4:0 в първия им мач пък и ние също имахме мач през седмицата и така 2 месеца , а да не говорим , че и ШЛ идва. Др. е въпроса , че през седмицата играхме с децата.

Gopcho
14.02.2016 23:56

Супер скучен футбол играят тия "Барса" , бързо си свалям мач на уест бромич да гледам качествен футбол!

Kalinski88
15.02.2016 00:01

Тъкмо и аз това си мислех *smile* недей , че сега ще дойдат разбирачите от Висшата лига или пък Мадридистите и ще оспамят темата. ПП : Грехота е ако Суарез не вземе ЗТ майстор е на удара с едно докосване. Неймар има време.

Kalinski88
14.02.2016 23:51

Барселона още ги е яд за онази загуба и днес си го върнаха с лихвите. Селта 2рото полувреме не знаеха къде се намират. Само вдигаха рамене и нямаха отговор. Направо се подиграваха с тях. Какви пасове , какви голове *smile* Това с дузпата на Меси направо зяпнах *lol* *lol* *lol* накрая и Ракитич им скри шайбата

MaLkO_LuD94
14.02.2016 23:37

Голям лекция изнесохме през 2-рото полувреме много съм доволен забавлението беше пълно единствено в защита трябва да сме малко по-концентрирани и всичко е 6 *beer*

MaLkO_LuD94
15.02.2016 00:40

То и Валенсия на нас ни водеха с 1-0 това не променя факта че нямаха шанс да се класират същото беше и със Селта *thumb_up*

ComsteR
15.02.2016 00:35

Вторият водиха 2:0 бая време *party*

MaLkO_LuD94
15.02.2016 00:13

Че ние също имахме мач в сряда *thumb_up* Отиграванията и забавлението си бяха на лице ние от не знам колко време играем вече сряда събота така че това не е извинение още повече че първият им мач беше загубен с 4-0 от Севиля *thumb_up*

Gopcho
15.02.2016 00:09

Да братле селта игра много добре, не знам как винаги срещу нас, но ние просто бяхме по-ефективни!

ComsteR
15.02.2016 00:05

Все пак, Селта имаха тежък мач в четвъртък съд Севиля, нормално беше след 70-та минута да ги изядете, но първото Селта ви създаде 3-4 опасности.