Байерн не се затрудни с Аугсбург, Левандовски вкара два (видео)

20:51
Аугсбург загуби от Байерн Мюнхен с 1:3 на стадион "WWK арена" в среща от 21-я кръг на Бундеслигата.

Главен съдия на мача бе Флориан Майер.

Роберт Левандовски откри резултата в 15-та минута след асистенция на Томас Мюлер.

В 62-та минута полският нападател на баварците реализира второто си попадение в срещата. Този път головият пас бе дело на Тиаго Алкантара.

Дванадесет минути преди края на Томас Мюлер направи резултата класически.

В 86-та минута Бобадия вкара почетен гол за домакините.

След днешния мач Байерн събра 56 точки и има аванс от 8 пункта пред Борусия Дортмунд.

sksw
15.02.2016 00:15

До коментар [@comment 1874373] от [@user jean11]:

Не той е обладан каталунски фен, който понеже няма какво да каже, злобее тук. Дали му харесва или не, в момента в Германия има много повече стойностни отбори и много по-добър и ефективен футбол, отколкото има в Испания, да не говорим пък за Англия. Отделно го е яд, че Байерн е такова чудовище, дори с липсата на толкова титуляри особено в защита. Те и Барса освен Реал и Атлетико нямат никаква конкуренция в Испания, но нещо показателите им не са като на Байерн в Германия *wink*

stefanBG111
15.02.2016 15:25

Ще видим в първия сериозен тест, какво чудовище сте. Това чудовище да не вземе след 1/8 финала да си остане вкъщи. Всички отписват Юве, но накрая да не вземе да ви хвърлят студен душ и рано да отпаднете.