Левски записа равенство в поредната си контрола в Турция

18:27
Левски записа второ равенство в контролните срещи в Турция, след като завърши 1:1 с Домжале. Георги Костадинов бе точен още във втората минута на мача, а Лукас изравни с далечен удар в скобата в 47-ата минута.

На вратата на сините като титуляр започна 16-годишният юноша Димитър Шейтанов, а сред избраниците на Стойчо Стоев бяха още младите Галин Ташев и Атанас Кабов. Атаката на Левски пък поведе новото попълнение Венцислав Христов.

Дотук в контролите сините надвиха казахстанския Тобол (2:0), украинския Александрия (3:2), румънския Поли Тимишоара (2:1) и чешкия Бърно (1:0), като не успяха да победят единствено Виторул (0:0), воден от легендарния Джика Хаджи.

1:0 Г. Костадинов (2)

1:1 Лукас (47)

ЛЕВСКИ: Димитър Шейтанов (46-Александър Любенов), Сашо Александров, Александър Александров (46-Сърджан Лукин), Галин Ташев, Мики Орачев, Георги Костадинов, Мехди Бурабия, Атанас Кабов, Франсис Нар (46-Джъстин Менголо), Мигел Бедоя, Венцислав Христов (46-Станислав Иванов)