Барса не допусна изненада срещу опашкар (видео)

15:00
Барселона победи Леванте с 2:0 като гост в ранния неделен мач от програмата на 23-я кръг на Примера дивисион.

Главен съдия на двубоя бе Педро Перес.

Давид Наваро си отбеляза автогол в 21-та минута и по този начин даде аванс на каталунците.

Във втората минута от даденото от съдията продължение на редовното време Луис Суарес се разписа, оформяйки крайния резултат.

Лос Кулес събраха 54 точки и остават лидери в Примера.

Леванте е на дъното в таблицата с едва 17 пункта.

Rezors
07.02.2016 23:47

Ай спрете вече,противни сте с тоя спор,за един ВЛ е най-силното и конкурентно първенство,за друг испанското,точка. Различни хора - различни мнения.

kolio_vg
08.02.2016 07:44

Фен съм на Барса,ама английското си е най.

night_wolf1984
07.02.2016 18:34

Англия и да бяга неможе да стигне Испания по успехи...най добър пример е националния им отбор...Добре,че 66-та годиня бяха домакини,че да им тикнат купата в ръцете*smile*

Daley_Blind
07.02.2016 19:38

Да си призная честно, не съм наясно с тези неща, но смятам да се поинформирам. Колкото до Невил, дано си тръгне сам с достойнстово, защото колкото и да го уважавам, той все още не става за треньор, то и си личи де.

07.02.2016 19:23

Може да е извън темата, ама титлата на Англия от 66 си беше абсолютен подарък. Като се почне от това че им дават домакинство за да ги улеснят. Следващите циркове се разиграват на четвъртфиналите. На Англия-Аржентина слагат за съдия немец, а пък на Германия-Уругвай - англичанин. Жребият за съдиите е трябвало да бъде изтеглен публично по разказ на руския съдия, но когато той пристигнал за жребия, му казали че съдиите вече са определени. След това съответно немеца Крайтлайн гони двама аржентинци и помага на Англия да бие с късен победен гол. Същото прави и англичанина в полза на немците срещу Уругвай. Латиноамериканците вдигат вой до небесата че срещу техните отбори е организиран заговор за да останат само европейски отбори на полуфиналите. За прословутия гол на Хърст на финала пък са изписани тонове мастило. Факт е че тоя английски отбор не прави нищо успешно на други първенства извън тоя домакински мундиал. А между другото, водената от некадърника Невил Валенсия отново падна и застрашително върви към изпадането и вече само 4 точки ги разделят от изпадащите. Дано го разкарат тоя смешник че да живнат и да се концентрират върху лига Европа вместо да се борят за спасението.

Daley_Blind
07.02.2016 18:58

Ти много добре знаеш какво е станало през 66-та, и че им са тикнали купата в ръцете.*lol**lol*

kiril_kovachev
07.02.2016 16:22

Слаба игра, това е ясно. Започнахме ударно, атаката при отменения гол на Меси беше превъзходна. Важна е победата, а Леванте ако играят така до края на сезона ще се спасят 100%. Посредствено представяне на Неймар и определено това не беше мача на Дани Алвеш. Разбира се, че 3-те точки са най-важни все пак. Интересно ми е дали на Местая ще се подобри рекорда на Пеп, защото съм убеден, че ще се даде почивка на доста голяма част от звездите. Дано не загубим, Лучо заслужава този рекорд. Напред към требъла !

Fcb10
07.02.2016 16:09

Мача свършваше още първото полувреме ако страничния не беше сгафил с редовния гол на Меси.

Uigtfri
07.02.2016 15:20

Предвид сгъстения ни график от срещи, е нормално да гледаме някой път по-постни продукции, като например мача с Малага или сега с Леванте. След като приключи обаче този натоварен цикъл от двубои, играта ще се подобри и ще започнем да бием с по 4-5 гола, но дотагава съм примирен с факта, че вероятно ще наблюдаваме и по-слаби игри в мачовете, които предстоят. Да не говорим, че Февруари по традиция е най-колебливият ни от всички месеци, които обхващат сезона и почти винаги допускаме поражение, а ако е писано това да се повтори и тази година, то няма проблем следващия двубой да паднем.

MaLkO_LuD94
07.02.2016 15:07

Не си спомням кога за последно сме играли толкова слабо *erm* Не знам как успяваме да си взимаме мачовете с тази безобразна игра която показваме навън *confused* Честно казано очаквах дори да не го спечелим този мач но да играем по-добре все пак и за хубава и за лоша победа точките все са си 3 но за мачовете с Арсенал ще трябва да покажем доста повече ако искаме да се поздравим с крайният успех *thumb_up*

lazera0
08.02.2016 16:54

*lol*

Rezors
07.02.2016 23:44

А нали се сещаш,че в тази форма Лестър ще сгази 95% от испанските отбори?

lazera0
07.02.2016 20:54

Първото място на Лестър показва колко е слаба ВЛ ( интересна е, да ама това не значи, че отборите са силни) и по-точно колко са слаби "силните" отбори за това, който ги хване е Европа се подиграва с тях

MaLkO_LuD94
07.02.2016 20:45

Просто Барса са класа затова изглежда лесно *thumb_up*

Amateur1878
07.02.2016 16:37

Коренно различна беше дискусията и не знаеш за какво става дума. Заради това си написал и последното си изречение. Обърнал съм се конкретно към въпросният потребител за конкретна дискусия, така че като не знаеш за какво иде реч, ще те помоля да не се месиш! Нито му е мястото, нито времето!

123321
07.02.2016 16:24

Ти да не би да мислиш, че Барса в тази си форма няма да спука от бой повечето отбори в Англия?В Англия не малките отбори стават по-силни, а големите отбори стават все по-слаби и по-посредствени.Скоро ще видиш един от водещите отбори в Англия какво ще направи срещу Барселона..

Amateur1878
07.02.2016 16:16

Тежка програма, приятел! От два мача, голова разлика 9:0. *smile* Помниш ли какво говорихме преди няколко дена за конкуренцията в Примера? Ето това имах предвид - че тежкото за Барса става преди мач с Реал и това е. Всичко друго е пестене на сили и "колебливи" победи с по 2-3:0. Както и да е! Честита победа!

MaLkO_LuD94
07.02.2016 16:14

И това е така но мисля че вместо да се напъват да вкарват по 6-7 гола на Валенсия и Атлетик могат там да пестят сили и да хвърлят повече в гостуванията защото лесно гостуване няма *thumb_up* Умората си казва думата няма как но този мач можеше и да не го спечелим защото с нищо не показахме че сме по-добри *thumb_up*

kolio_vg
07.02.2016 16:02

Виж ся колега,не помна от кога се играе сряда-събота/неделя. Това е извънземен цикъл. Какво искаш всеки мач с по 10-0. Резонна победа. Все пак идват мачове и за ШЛ,както и такива от първенството,където ще трябват повече сили. Играем с Валенсия сега в сряда,после неделя с Селта,след това пак в сряда(17.02) с Спортинг Хихон отложения мач.(20.02.) мач с Лас Палмас и идва ШЛ. Реално погледнато това е мач през 4 дена от Нова година насам.