Ботев с първо реми в контролите

19:43
Ботев Пловдив завърши наравно 1:1 с елитния сръбски Ягодина в 4-та си контролна среща от лагера в Анталия. Ремито е първо за "жълто-черните" в зимните проверки, като в останалите три те записаха победа и две загуби.

Наставникът на "канарчетата" Николай Костов трябваше да решава доста кадрови проблеми, най-вече в защита след вирусната епидемия, която сполетя лагера на отбора в дните преди мача със сърбите. Точен за Ботев бе десният защитник Филип Филипов, който откри резултата 2 35-та минута, а равенството за Ягодина възстанови Мартинович в 60-та минута на мача.

Двата отбора имаха по още няколко добри възможности да реализират попадения, но до повече голове не се стигна и спарингът завърши закономерно без победител.