Уотфорд и Челси не излъчиха победител (видео)

23:44
Отборите на  Уотфорд и  Челси завършиха наравно в мач от 24-ия кръг на английската Висша лига. Двубоят на стадион "Викаридж Роуд" приключи при нулево равенство.

През първото полувреме на срещата двата тима не предложиха много интересен футбол. След почивката обаче сините вдигнаха оборотите и заиграха сравнително по-добре в сравнение с първите 45 минути, но стражът на стършелите Аурелио Гомес се отчете с няколко важни спасявания и спаси отбора си от загуба.

Това бе пето равенство за Челси в последните 7 кръга. След този двубой тимът на Гуус Хидинк се изкачи на 13-о място в класирането с 29 точки, а Уотфорд вече е 9-и с 33.

В другия мач, който се игра по същото време, Евертън подчини Нюкасъл Юнайтед с класическото 3:0.

lubomirsb
04.02.2016 08:35

Какво направиха тия ... бях сигурен, че Челси бият с над 0:2 , само ми дънят фиша.

lubomirsb
04.02.2016 15:38

Имахте добър коефицент + наблюдавах последните ви мачове. Играта ви се получава, но късмета ви е погребан 2 метра под земята.

Chelsea86
04.02.2016 10:50

Вие сте "уцелили" сезона, в който да залагате на Челси. Точно в този сезон не се знае кога ще бием и кога ще паднем. Всеки мач е загадка. *wink*

CFC_H_A_Z_A_R_D
04.02.2016 00:27

Дечицата веднага да спрат да се дразнят с феновете на Арсенал,защото те са много прави ние сами си изпуснахме мача.Особено второто.

Hazarddddd
04.02.2016 11:12

Ми не ги виждам тези двама фена на Арсенал. Виждам само един фен на Юве и един на Юнайтед, които се придържат към темата за мача.

04.02.2016 01:01

Прочети малко по-надолу коментарите и ще разбереш,че са двама.

Hazarddddd
04.02.2016 00:45

Ти къде виждаш фен на Арсенал да пише коментар по мача ни (като изключим първия, който си беше чиста доза злоба и хейт)? Това, че си изпуснахме мача, няма нищо общо с коментарите по адрес на феновете на Арсенал.

j_mourinho
04.02.2016 00:09

И мен Челси ме дънят, играх Наполи 2-ка, Евертън 1-ца и Ница 1-ца с 25 лева, но само Челси не успя да спечели.За това никога не се залага за любим отбор *sleep*

П.С. Разочарован съм от мача, защото Азар влезна чак в 73 минута, явно Хидинк е сляп и бавноразвиващ се.Имахме много добри положения за гол, но късмета не е на наша страна.Продължаваме напред *goal**cup*

kapitana123
04.02.2016 00:07

Тоз път ги хванах на Х2 *beer*. Яд ме е само на съдийте. Пуснаха само една явна засада на коща и толкоз. Така шампион не се става *thumb_down*

03.02.2016 23:40

Оф тия Челси са бахти нещастниците, същите като Арсенал.
Пробиха ми фишовете. Само Лестър и това е!

pesholudiq
04.02.2016 00:21

Вие пък с оня другия път пуснете всички мачове дето има в списанието за деня..

ponchini
04.02.2016 00:10

Така е, аз никого не обвинявам, ама уж фаворити!. Всичките тази година във ВЛ са дървета и накрая Ман Сити ще станат шампиони по най-тъпия начин

ponchini
04.02.2016 00:08

Ееее трудно се преглъща такова нещо.Аз поне говоря за 100-200лв.

Ginekologa
03.02.2016 23:58

еми твоя си е грешката , че ги играеш

nikshan11

Какво се оплакваш бате снощи тия шибаняци от Арсенал ми избягаха единствено от 15 мача за 4500 :@ :@

ponchini

Ами може и да сме зле, ама вчера бихме 3:0, а в случая ме е яд защото, вчера само Арсенал ми избяга от 7 мача, а днес само Челси от 8.

Ginekologa
03.02.2016 23:44

кой го каза*joking*

Dontspeak2

Разочарован съм... За пореден път се видя че Вилиан не е за отбора. Нужно ни е качествено крило, мислещо повече за атаката. Хидинк можеше по-рано да пусне Азар, а защо не и Кенеди. Като цяло заслужен Х - 2-та вратари спасиха всичко което беше във вратата.

CFCLondon
04.02.2016 00:16

Ако не беше Вилиан през този сезон, сега да сме в зоната на изпадащите. Мисли малко преди да говориш. Бразилчето беше пасивно предните 2 сезона, но този се разигра и е втори след Коща по голове.

Nasko Chelsea_fan
03.02.2016 23:14

Трябва вече Хидинк да пуска Азар, а Фабрегас да се върне в центъра на терена, където му е силата, че все едно отбора е разделен на две линии.

Dontspeak2
03.02.2016 23:12

Вилиан е пълна дупка. Време е да влиза или Азар или Кенеди...

atlas
03.02.2016 22:49

Дано има логика и Уотфорд спечелят, че с тези играчи Челси да нямат точен удар е срамота
*erm*
*erm*

vlatkyn
03.02.2016 22:39

Айде Уатфорд смажете меките китки "актьорчета, да не казвам откровени цигани начело с лайното коща.

persie1992
03.02.2016 23:31

ВЛ когато я спечелите 13 пъти тогава спори.

Ginekologa

нека шл,вл кога

persie1992

Ако щат вечно 353453 да са, все пак не са във втората половина на таблицата през Февруари.

Ginekologa
03.02.2016 22:48

тихо вечно 4тите

Hazarddddd
03.02.2016 22:44

Май в повечко ти е дошла поредната загуба от нас*joking* За мача, не беше особено добро първото полувреме. Дано да се оправим, че тъкмо започваме да навлизаме в някаква по-добра форма и пак сме на път да се издъним...