Голям резил за Интер на "Сан Сиро" (видео)

18:18
Интер направи поредната си грешна стъпка в борбата за Скудетото. Възпитаниците на Роберто Манчини завършиха наравно 1:1 срещу опашкаря Карпи на "Сан Сиро" в среща от 21-я кръг на Серия А.

Главен съдия на мача бе Андреа Джервасони.

Домакините откриха резултата в 39-та минута след попадение на Роберто Паласио. Това бе едва вторият гол за сезона на аржентинеца и първото попадение, което ветеранът вкара в Калчото през настоящата кампания.

Нерадзурите отиваха към поредната си минимална победа, като в 83-та минута Паскиути от гостите получи втори жълт картон и бе изгонен.

Във втората минута на даденото от съдията продължение на редовното време обаче Ласанга матира Ханданович след асистенция на Бианко.

Карпи изкопчи точка от Интер и събра 19 пункта в актива си. Момчетата на Фабрицио Кастори вече са на само 4 пункта от спасителната зона.

Интер пък се изравни по точки с Ювентус. И двата тима имат по 42 пункта, но Старата госпожа е с мач по-малко.