ЦСКА с победа в първия си мач за 2016-та година

20:17
ЦСКА стартира 2016 година с победа. Съставът на Христо Янев се наложи над украинския ФК Александрия с 4:2 в контрола, играна в турския курорт Алания.

Момчил Цветанов откри резултата в 10-ата минута, а в 25-ата Костадин Хазуров удвои. Секунди по-късно украинският тим намали на 2:1 след точен удар на Леонов. В 28-ата минута Цветанов вкара втория си гол в мача, връщайки отново преднината от две попадения на „червените“. Две минути преди края на първото полувреме Банада се разписа за ФК Александрия и двата отбора се оттеглиха на почивката при резултат 3:2.

През второто полувреме падна само един гол, като Преслав Йорданов оформи крайното 4:2 в последната минута на двубоя.

ЦСКА - Александрия 4:2

1:0 Цветанов 10
2:0 Хазуров 25