Реал Мадрид смаза Спортинг Хихон за едно полувреме (видео)

18:58
Реал Мадрид разгроми Спортинг Хихон с 5:1 на стадион "Сантяго Бернабеу" в среща от 20-я кръг на Примера дивисион.

Главен съдия на мача бе Ундиано Майенко.

До двадесетата минута домакините вече бяха реализирали четири гола. Гарет Бейл откри резултата в седматата минута, а две минути по-късно Кристиано Роналдо удвои аванса на мадридчани.

Карим Бензема направи резултата класически в 12-та минута. Кристиано Роналдо заби второто си попадение в двубоя шест минути по-късно.

Четири минути преди почивката Бензема вкара пети гол за домакините.

След почивката, в 62-та минута, Исма Лопес отбеляза почетен гол за Спортинг Хихон, оформяйки крайния резултат.

Реал Мадрид събра 43 точки и временно излезе на второ място във временното класиране на Примера дивисион.

Състави:

Реал Мадрид: Навас, Карвахал, Варан, Пепе, Марсело, Кроос, Модрич, Иско (61 Хамес), Бейл (46 Хесе), Бензема (64 Ковачич), Роналдо

Спортинг Хихон: Куеяр, Лора, Луис, Мере, Исма, Серхио (61 Рашид), Касес, Джони, Халилович (46 Н’Ди), Менендес, Гереро (75 Санабриа)

crazy_rabbit
18.01.2016 11:16

Много ми е интересно женствения кога ще го накажат, за редовните му ку*венски номера... Иначе резонна победа ! Важно е на Зидан да му тръгне *wink*

18.01.2016 03:30

Силно ти препоръчвам да смениш спорта.Пробвай с тенис.Колкото и да съм футболен фен,това е най-неспортсменския спорт.Голяма работа,че е ритнал някой.Беше тъпо и за картон.Във всеки мач има такива неща,не знам само защо Роналдо ти е в устата.

Droktar
17.01.2016 21:30

Кофти за Бейл и Бензема дано не са сериозни контузиите.

Drogba_d
17.01.2016 20:46

На Хамес мисля че нещо не могат цял сезон да му намерят мястото на терена май прекалено назад го пускат пп мое мнение

sakata_97
17.01.2016 19:16

а почна годината много силно,sorry за грешките*smile*

sakata_97
17.01.2016 19:15

Нов силен мач под ръководството на Зидан,ама тези 2 контузии на Бензема и Бейл леко ми развалиха настроението от мача.Дано не са сериозни и още за следващия двубой са готови,макар че за Бейл ме съмнява като видях къде изпитваше болка си мисля че 2-3 седмици ще е аут,а почно година много силно и сега тази тъпа контузия*angry*

UrRolS

В първите 15 минути на мача видях такива красиви разигравания ,които при Бенитез не можах да видя през целия му престой.

THFC1882
17.01.2016 19:11

Хубаво е , че отбора отново играе с настроение. Страхотни бяха и 5-те гола. Дано продължат възходящата линия и за напред.