Провал за Рома срещу опашкар (видео)

18:29
Рома се издъни като домакин, като не успя да победи Елас Верона в среща от 20-я кръг на Серия А.

Двубоят, игран на стадион "Олимпико" в Рим, завърши наравно 1:1.

Главен съдия на мача бе Давиде Маса.

Срещата бе официален дебют за Лучано Спалети, който през седмицата бе назначен начело на вълците.

Раджа Наинголан откри резултата за домакините в 41-та минута след асистенция на Де Роси.

Джампаоло Пацини оформи крайния резултата, изравнявайки резултата в 61-та минута след точно изпълнение на дузпа.

Верона продължава да е единственият отбор в Серия А, който е без победа от началото на сезона.