10 поредни победи за Юве, шампионите газят в Удине (видео)

17:54
Ювентус разгроми Удинезе с 4:0 като гост в среща от 20-я кръг на Серия А.

Главен съдия на мача бе Джанлука Роки.

Старата госпожа откри резултата в 15-та минута, когато Пауло Дибала изпълни майсторски пряк свободен удар и не остави шанс на Карнезис.

Три минути по-късно фриуланите не успяха да изчистят добре топката след изпълнение на корнер. Кълбото стигна до Дибала, който с глава подаде на Сами Кедира. Халфът бе оставен напълно непокрит пред голлинията и не пропусна да се разпише.

В 25-та минута Данило фаулира Манджукич в пеналта на своя тим. Реферът показа директен червен картон на защитника и посочи бялата точка. Дибала изпълни дузпата и я реализира.

Три минути преди почивката Алекс Сандро заби четвърти гол за Юве с параболичен изстрел от границата на пеналта.

През втората част мачът се доиграваше. Ювентус записа десетата си поредна победа в Серия А. Тимът събра 42 точки и се доближи на два пункта зад лидера Наполи.

pesholudiq
18.01.2016 02:27

Да можехме и ние да навлезем в подобна поредица ..

night_wolf1984
17.01.2016 21:38

Въпроса е какво ще покажат в ШЛ ....в италия е ясно кой ще е шампиона*smile*

stefanBG111
18.01.2016 02:03

Имате всички предпоставки да стигнете финала и тази година. В началото не бяхте убедителни, но това се дължеше и на това, че се разделихте с Пирло, Видал и Тевез и купихте много нови играчи, на които просто им беше нужно време за да се сработят и сега се вижда това в мачовете, а Дибала е невероятен, уцелихте джакпота с него. Пожелавам ви успех и дано остраните Байерн.

biancorosso
17.01.2016 21:42

Да не казвам голяма дума но си мисля че само Байерн и Барса са по-добри от нас в момента. Естествено не подценявам силни отбори като Реал и ПСЖ но мисля че само Барса и Байерн биха били изявен фаворит срещу нас. Лошото е че се набихме точно на Байерн и то още на 1/8 финала. Все пак ако ги отсраним защо да не направим нещо голямо тоя сезон в ШЛ?

biancorosso
17.01.2016 21:35

Мислех че ше имаме трудности с отсъствието на Погба който е повален от грип но се оказа че съм бъркал *joking* А Дибала е уникален за пореден мач го доказва - 2 асистенции и 2 гола за 42 минути. Няма какво повече да се добави *wink*

aa4opz
17.01.2016 18:34

определено пауло дибала има предпоставки да стане новият сандро дел пиеро ... след като себастиян джовинко пропусна това ... дано само ювентус да не го продаде ..защото започват постоянно да пишат че дибала и погба ..а и алваро мората ще вървят някъде си .... Дано да не стане така .... следва много труден мач другата неделя с Рома .... ще видим ... но Черно бялата приказка продължава ...и всички фенове на старата ...продължават да мечтаят ......

Arsenal966
17.01.2016 18:09

Признавам си...не очаквах Дибала да покаже това,което цял сезон показва с фланелката на Юве.Мислех,че парите дадени за него са много и този сезон ще се разчита главно на Манджукич,а Мората ще продължи да показва добра игра и да бележи важни голове.Тотално сбърках...*joking* и се оказа,че Дибала е невероятен талант,а парите дадени за него явно не са били много.Гол от пряк свободен удар,гол от дузпа и 2 асистенции в един мач,адски важен за Юве...евала ! *thumb_up*

biserms

И още нещо - единственото ми недоволство днес към Алегри - при положение, че водехме на полувремето с 4:0, можеше на почивката да пусне Куадрадо, Мората и Дзадза... Алекс Сандро също с пореден много силен мач.

Rezors
17.01.2016 18:03

Дибала е феноменален! Това момче толкова много го исках в Юнайтед,че не е истина. Толкова млад нападател,които да е завършен до такава степен се среща веднъж на 10 години,сега не случайно Юве берат плодовете от тази си покупка. Мисля,че наистина до 2-3 години ще се превърне в новия Меси.

Rezors
17.01.2016 20:30

Е,как ще го искаме,Ван Гаал ще вземе някой анонимник за сума ти пари,а класните играчи ще отидат за по-малко пари в конкурентите ни и ще ни пукат шушоните цял сезон..а нашия шаран ще се чуди къде е. *smile*

biserms
17.01.2016 18:06

Аз не съм чувал да сте се интересували от него. Арсенал го искаха, но нашата оферта беше по-добра *smile* Иначе за мача - за едно полувреме ги попиляхме, даже малко ми стана гадно по едно време щот тва им беше мача на откриването на новия стадион и да претърпят такъв резил - 4 гола за първите 40мин. си беше прекалено. Ако всичките ни играчи са здрави на Байерн хич няма да им лесно след няколко месеца в ШЛ.