Марто пак вкара, но Сити загуби от Рейнджърс

08:41
Мартин Петров дава все по-сериозна заявка за титулярно място в Манчестър Сити през новия сезон.

Българското крило отново вкара гол за "гражданите", но тимът му загуби с 2:3 от шотландския шампион Рейнджърс. Врачанинът се появи на терена през второто полувреме и в 51-а минута след хубав пробив по левия фланг отбеляза в противниковата врата.

Преди попадението на Петров, Начо Ново бе извел Рейнджърс напред в 20-а минута, а Стивън Айрлънд изравни в 27-а. Голът на българина даде преднина на Сити, но тимът на Марк Хюз не съумя да съхрани аванса си.

Кени Милър изравни в 55-а минута, а в 90-а Дейвид Уиър донесе успеха на Рейнджърс с 3:2.