Ван Гаал: Все едно загубихме, можеше да вкараме 6 гола

10:16
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис Ван Гаал призна, че е изключително разочарован от равенството 3:3 срещу Нюкасъл Юнайтед на "Сейнт Джеймсис парк".

Както е известно, джордитата стигнаха до точката с гол на Пол Дъмет в последната минута от редовното време.

"Разбира се, че се чувствам така, сякаш сме загубили", заяви Ван Гаал.

"Това и казах на момчетата в съблекалнята. Пропиляхме шанса си. Реферът отсъждаше дузпи за нищо. Не знам кое от решенията му бе по-лошо", допълни специалистът.

"Днес можеше вместо три да вкараме шест гола, но пропуснахме доста положения", каза още Луис ван Гаал.

Drogba_d
13.01.2016 15:47

Не знам до кога ще го търпят този юнайтед не заслужава такова подобие на трениор

Tsankot0
13.01.2016 14:35

Това не е Ман Ю ............. това е някакъв среден отбор ако има малко срама тоя би трябвало сам да напусне клуба !

valeri777
13.01.2016 14:15

Всяка сутрин чакам статията " Официално, уволниха Ван Гаал" за оставка видя се че този наглец няма и да помисли !

Amateur1878
13.01.2016 14:04

Абе пропускахме, ама и вкарахме три. Такова чудо не се е случвало от три месеца насам. Всеки мач да правим по 6-7 положения и да вкарваме 3 от тях и няма да има критики, убеден съм.

Amateur1878
13.01.2016 18:38

не говоря за резултатите, приятелю. Резултатите не са добри, факт. Това, за което говоря е начинът ни на игра. Че правих повече положения и има маааааааалко повечко острота в играта ни. Но си прав - много изпуснати точки, много нещо и заслужено сме на шесто място на една точка зад Чуковете.

lilikoli
13.01.2016 18:29

кво му е доброто? Поредните загубени точки срещу отбор намиращ се след 15 място в класирането,то не беше Норич не беше Борнемут ми сега и тея писна ми вече и Уест Хям изпуснахме и Челси толкова много загубени точки.Как може да се радвате на Х със Челси които са трагични този сезон и Ню Касъл които са на 17 място не знам.

Amateur1878
13.01.2016 16:08

Тук съм съгласен, да. Вчера Лингард как така си позволи да вкара гол, еле пък и да изтърве един... Но на мен вчера през първото полувреме ми направи нещо странно впечатление. Йънг беше десен бек, Дармиан ляв бек. Марсиал, доколкото останах с такова впечатление, беше дясно крило. И на няколко пъти по време на мача ги видях и тримата на едно място на дясното крило... Чий го диреше Дармиан там не знам. Абе както и да е. Като цяло мачът от вчера мога да го причисля към добрите ни мачове, особено второто полувреме. Създавахме си положения, вкарахме половината от тях. Е, разбира се, допуснахме и три, но и това го има във футбола. Резултата не е от най-добрите, но пак казвам: ако във всеки мач показваме подобна игра, не бих критикувал толкова много Ван Гаал. Но уви - не е така.

Ecclesiastic
13.01.2016 15:11

Не казвам, че е невъзможно, защото играчите не могат. Сами виждаме какво става когато имат малко свобода на действие. Ама да те сменят в 65 минута и да те оставят резерва следващия мач, защото си излязъл от квадратчето, което ЛВГ ти е отредил на терена ... просто няма логика. Та заради това си мисля, че ограниченията, поставени от треньора, ще продължават да препъват отбора.

Amateur1878
13.01.2016 15:06

Е, защо да е невъзможно!? *smile* Не мисля, че 5-6 положения на мач са непостижима цел, пък дори ако вкарваме 1-2 от тях. Аз лично не бързам да изкарвам точките каквото и да е. Просто гледам качеството на играта и способностите на играчите. А според мен Мата, Рууни, Марсиал, Депай, Лингард и Ерера имат способностите да направят и повече опасни положения от 1-2 на мач. Има и много качество в тези играчи. Въпросът е да се хване правилното им използване. А това не зависи от тях самите, а от треньора.

13.01.2016 14:59

Сам знаеш, че това е невъзможно *smile* Как така се случва, че след "най-добрите" ни мачове оставаме все с пръст в устата. Първо с Челси, дето тая точка я изкараха все едно сме спечелили 18 точки , а всъщност регистрираха първата си суха мрежа за сезона именно срещу нас. Сега срещу намиращия се в невероятна форма отбор (отново от дъното на класирането) на Нюкасъл. Срещу две от най-слабите защити вкарахме 3 гола, представям си какво ни очаква занапред *smile*