Ман Сити постигна късен обрат (видео)

21:36
Отборът на Манчестър Сити започна с победа новата 2016 година, след като постигна пълен обрат и взе пълния актив от три точки в гостуването си на Уотфорд на "Викъридж Роуд" за крайното 2:1.

Възпитаниците на мениджъра Мануел Пелегрини осъществиха пълен обрат в резултата с голове на Туре Яя и Серхио Агуеро само в рамките на две минути между 82-ата и 84-ата, за да грабнат победата.

Преди това домакините водеха уверено в резултата и играеха добре в защита. Те обаче се пропукаха фатално на два пъти в рамките на две минути, за да допуснат своя опонент да стигне до трите точки.

03.01.2016 12:03

Хахахахах, скрий се бе, смешник.Да не споменавам късметлийската победа на Арсенал и още няколко такива с клизми през сезона.

Pechenqgata
03.01.2016 11:46

Късмета тоя сезон е със Сити, но до кога ли?

martinski8447
03.01.2016 09:02

И аз мисля че бяхме трагични отзад, продължава нищо да не се променя и тези двамата имат вече едни 15-16 мача заедно, а изглеждат все едно за първи път се виждат! Стърлинг според мен не е за тази позиция на която го пускат и затова играе толкова слабо. Мисля че би бил много по ефективен точно зад нападателя. Силно се надявам тази победа да им вдигне духа и в тази вече важна част на сезона да започнат да играят като отбор!

pesholudiq
03.01.2016 12:36

някъде четох статистика, че от малко над 10 мача без Компани нямат нито една суха мрежа. Именно заради това го играх Х-че ама файда *lol*

General96
03.01.2016 12:05

Истината е, че без Компани отзад страдаме.

kapitana123
03.01.2016 04:12

Трагични в гостуванията, трагични в защита... не знам Пелегрини как я мисли тая работа. Трудно е да се сложи в едно изречение, но хем бяха гола вода, хем вкараха три безответни гола *smile*

AC_Milan_92_45
02.01.2016 21:42

И пак ЯЯта, не само изравни резултата, ами и мотивацията и енергията получи отбора след гола му.